ye-logo.v1.2

Дозвілля може перерости у професію

Суспільство 3466 2

або Чим зайнятися у вільний час

Що робити довгими холодними вечорами, коли дивитися телевізор вже давно набридло, та й сидіти вдома не дуже хочеться?.. Ви можете записатися на заняття у різні гуртки та вивчати іноземні мови, декорувати приміщення, робити манікюр або вишивати бісером. У Хмельницькому досить велике розмаїття курсів, завдяки яким можна не тільки урізноманітнити своє дозвілля, але й знайти нову цікаву роботу.

Курси манікюру та педикюру
Звісно, кожна особа жіночої статі мріє, аби її нігті завжди мали гарний вигляд. То чому б не піти на курси манікюру та педикюру? Вас навчать, як правильно доглядати за нігтями, розкажуть та покажуть методики нарощування, розпису тощо. Окрім того, ви отримаєте документ, який надаватиме вам право займатися цією справою. Багато салонів, які навчають мистецтву манікюру, допомагають своїм випускникам у працевлаштуванні. Деякі за окрему плату пропонують ще й методику нарощування вій (2 дні занять коштуватимуть близько 500 гривень з матеріалами). Займатися можна у зручний для вас час та день. Вартість коливається залежно від кількості занять та предметів. Весь комплекс занять вартує до 2,5 тисяч гривень. У вартість також закладені витрати на матеріали.
Дизайн
Хочете змінити дизайн своєї кімнати чи одягу? Тоді вам неодмінно знадобляться курси дизайну та декору приміщень. Їх тривалість — близько півроку, де ви пройдете теоретичні та практичні заняття та отримаєте відповідний диплом. Після цього ви зможете оформити не тільки свою квартиру, але й допомогти у цьому своїм друзям та знайомим. А ще завдяки різним дрібничкам, зробленим своїми руками, ви зможете розбавити будь-яку кімнату, щоразу змінюючи їх чи доповнюючи.
Курси масажу
Навчитися правильно та якісно робити масаж — справа нелегка та довготривала, займає близько півроку, якщо займатися двічі на тиждень. Спочатку ви вивчаєте анатомію та фізіологію людини, а вже потім вивчаєте безпосередньо види й методики проведення масажу. Опісля ви складаєте іспити та отримуєте диплом масажиста. Коштує таке задоволення близько 1,5 тисячі гривень.
Мистецтво
Навчитися живопису, малюнку, іконопису, художньої вишивки, вокалу чи гри на гітарі теж не проблема, аби тільки ви мали велике бажання, терпіння та час. Подібні курси можна відвідати у центрі культурного розвитку молоді, в будинку культури тощо. Тоді ви зможете похизуватися перед друзями своєю майстерністю гри на гітарі чи своїми картинами й вишивками. Заняття доступні і дорослим, і дітям.
А ще ви можете спробувати себе на сцені. Молодіжні аматорські театри, як от театр «Дзеркало всесвіту» завжди раді новим обличчям та талантам. Тому вперед, підкорювати глядача та розкривати свої здібності.
Вивчення мов
Якщо у вас гарна пам’ять, ви можете вивчати іноземні мови. Зараз притаманно те, що, окрім класичної англійської та німецької, ви можете вивчити італійську, іспанську, французьку, португальську, польську та інші. Вартість залежить від того, чи це індивідуальні чи групові заняття, та від кількості часу. В середньому курс розрахований на рік, уроки - двічі на тиждень, а щомісячна плата — від трьохсот гривень. Після цього ви отримуєте відповідний документ.

Коментарі:

автор 13.11.2010 19:38

адреси гуртків вказані на шпальтах "Проскурівського телеграфу" )))

yaroslav 13.11.2010 17:42

вода-вода, одна вода.... почему так мало конкретики?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую