ye-logo.v1.2

Бійки в нічних клубах Хмельницького

Суспільство 3022

У Хмельницькому працівники Державної служби охорони вгамовували «нічних гуляк»

Днями в Хмельницькому близько першої години ночі чергова пульту Державної служби охорони отримала сигнал про спрацювання тривожної сигналізації у барі по вулиці Подільській, який перебуває під охороною. На місце спрацювання тривожної кнопки відразу було направлено наряд групи затримання УДСО. В приміщенні до правоохоронців звернулася адміністратор закладу та вказала на невідомих громадян. Зі слів жінки стало відомо, що молодики кілька годин поспіль відпочивали в барі, а під завісу свого відпочинку вирішили «розважитись». Обравши серед інших відпочивальників «жертву», вони накинулися на нього з кулаками. Під час «розваги» постраждало і майно закладу – забіяки побили посуд, який стояв на столі. Працівники ДСО негайно вгамували і доставили «організаторів» штовханини до Центрального відділу міліції. 
Ще двох завсідників нічних клубів затримали працівники ДСО у нічному клубі, який знаходиться в мікрорайоні Озерна. Цього разу близько опівночі міліціонерам довелося вгамувати 24-річного хмельничанина. Чоловік, хильнувши зайвого, почав розмахувати кулаками перед іншими відвідувачами нічного клубу, погрожував їм фізичною розправою та голосно лаявся. Заспокоївся забіяка лише в службовому автомобілі ДСО.
Наступної ночі держохоронці знову затримали забіяку. Ним виявився 19-річний хлопець, який вчинив бійку з іншим відвідувачем нічного клубу та побив його. Затриманого хмельничанина доставили спочатку на медекспертизу, а згодом – до Зарічанського відділу міліції. 


Альона Шибунько,  УДСО при УМВС України в Хмельницькій області 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую