ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

FEMEN. Іконописець Оксана Шачко (ФОТО)

Суспільство 5952

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Активістка FEMEN, хмельничанка Оксана Шачко малює ікони...

Пропонуємо підбірку ікон, які свого часу малювала і малює Оксана Шачко. Чого з нею тільки не було? Зникнення в Білорусії (Оксана разом із Інною Шевченко та Олександрою Немчиновою після акції проти «КГБатька» зникли на території країни, на зв'язок вони вийшли через три дні),  сиділа у московській в'язниці за "крадіжку путінського голосу". З трьох активісток, затриманих на виборчій дільниці в Москві, Оксана Шачко відсиділа найтриваліший термін, так як, затримувалася вже на території РФ за встановлення українського прапора над Газпромом, також вона розстрілювала футбольних фанатів токсичною піною у Варшаві, а про витівки під час ЄВРО-2012 у Києві, годі й говорити...
А зараз фото...

 

Оксана Шачко на одній із акцій Хмельницької обласної громадської організації "Діти кризи".

Наразі Оксана активістка руху  FEMEN 

Хмельничанка навчалась в студії іконопису "Нікош", в художньому училищі та Навчально-тренувальному центрі "Проскурів" (спеціальність Художник-дизайнер).

Нещодавно Оксана Шачко презентувала Яні Жданові  ікону Святої Яни Кирило - руйнувальниці, виконану в рідкісній іконоборчої манері. 

Нагадаємо, 26 липня  Яна Жданова атакувала  Гундяєва в аеропорту Бориспіль.  Своє голе тіло активістка прикрасила написом "Kill Kirill" . Після чого дівчину затримали. Вона відсиділа 15 діб у Броварському ізоляторі. 


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую