ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

«Світом править справедливість», - стверджує волхв слов’янської віри Богумир Миколаїв

Лариса ШАНДОВСЬКА Суспільство 3879 1
Фото: Євгеній ДОРОФЄЄВ

«Наше життя таке несправедливе», - кажемо ми мало не щодня. Один купається в розкоші, інший ледь зводить кінці з кінцями. В одних діти здорові, розумні, в інших - інваліди з народження. Чому? За що?

Проте, познайомившись із законами карми, розумієш, звідки беруться хвороби, злидні, чому вбивають «невинних», чому вмирають від голоду… «Наше сьогодні - це результат того, що ми робили вчора, наше завтра - результат того, що зробимо сьогодні, - пояснює волхв слов’янської віри Богумир Миколаїв.

- Карма (доля) - це борги і гріхи, які ми накопичуємо за своє життя. Для простоти можна уявити її у вигляді посудини з двома трубами. Через одну вона наповнюється (з кожним нашим лихим вчинком), через іншу - спорожнюється (з кожною доброю справою).
Так от, від наповненості цієї «посудини» і залежить наше благополуччя. Якщо вона заповнена на чверть чи на третину, ми здорові, щасливі, словом, радіємо життю. Якщо «посудина» заповнена наполовину, можемо захворіти, час від часу в нас виникають проблеми. При заповненні більше, ніж наполовину, проблеми, як і хвороби, змінюють одна одну, не даючи людині передихнути. При ще більшій наповненості, якщо людина не розуміє сигналів (часті хвороби, негаразди), що варто замислитися над своїм способом життя, вона або отримує невиліковну хворобу, або ж втрачає когось із рідних. Зазвичай, найдорожчу людину.
Якщо ж особа і далі не змінюється, її життя закінчується. А в наступному - вона потрапить у важкі умови, щоб стражданнями спокутувати свої гріхи. Це може бути сирітство, і вроджені хвороби, і каліцтво… Адже, вмираючи, ми беремо з собою лише наші вчинки і помилки. І. з’являючись на світ у наступному втіленні, при собі маємо тільки їх. І саме вони визначають, де, як і в якому тілі ми отримаємо нове народження.
- Які захворювання ми приносимо з минулого життя?
- При зрілій кармі (коли вже нічого змінити не можна, людина нагрішила так, що лише розплачується), вона може взагалі не народитися: або її мати зробить аборт, або немовля помре під час пологів, або в найближчі дні. Зазвичай таке буває, коли карма зріла і в матері, і в дитини. І якщо жінка зрозуміє причину втрати дитини, то душа цієї ж дитини прийде до неї дуже скоро. Якщо ж ні, вона раз по раз втрачатиме дітей. Або ж усе закінчиться безпліддям. Дуже часто плодом аборту є ті, хто в минулому житті позбавлявся своїх ще ненароджених дітей.
Може бути й таке, що батьки просто повинні пройти цей урок, щоб навчитися любити, оскільки в минулому житті вони були жорстокими зі своїми дітьми.
Хоча є й інша причина того, що дитина помирає, проживши всього кілька місяців. Насправді, це просвітлені душі, які за ці кілька місяців відпрацьовують свою карму. І більше вони народжуватися не будуть.
Так само при зрілій кармі матері й дитини немовля може народитися хворим (вроджені глухота, сліпота, вади серця, хворобою Дауна, ДЦП…). Інваліди дитинства - це душі, які проходять «виховання» за серйозні гріхи, вчинені в попередніх життях. Одна жінка, маючи вроджені проблеми з руками, яку ми ввели в стан, який дозволив їй побачити своє минуле життя, розповіла, що була лікарем, яка робила аборти.
Сиротами народжуються або стають ті, хто в минулому житті залишав своїх дітей або погано виконував свої батьківські обов’язки. За страждання цих дітей вони платитимуть удвічі більше.
- Карма батьків впливає на карму дітей?
- Ні. Але вони пов'язані між собою. До прикладу, в хороших людей народжується дитина-інвалід, прикута до ліжка. Просто через свою минулу карму вони повинні пройти через таке випробування. А дитина ця страждає не через них, а згідно зі своєю кармою.
Спільна ознака кармічних захворювань, тобто, тих, які ми принесли з минулого життя, - усі вони проявляються в ранньому віці і погано піддаються лікуванню, періодично затухаючи і прогресуючи.
- А чи можна чимось собі допомогти?
- Якщо зріла карма, нічого не допоможе. Людина просто спокутує свої злі вчинки, скоєні у минулому житті. Якщо ж вона захворіла в процесі життя, щоб одужати, їй потрібно почистити кармічну «посудину», тобто, щиро розкаятися у скоєному. Ще краще чистить карму вчинення добрих, безкорисливих справ - комусь допомогти, доглянути за хворим… Але при цьому не думайте, що робите це для того, аби очиститися, просто робіть добро. Незабаром ви відчуєте, як хвороби та проблеми відступають.
Візьмемо нетримання сечі - досить розповсюджену дитячу хворобу. На неї часто страждають діти, які бояться когось із батьків. А лікування тут просте - частіше кажіть своїй дитині, що любите її. І підтверджуйте це на ділі.
- Так що десять заповідей все ж, працюють?
- Звичайно. Згадайте, як часто ми замислюємося над тим, чому добрі люди страждають, в той час як не дуже добрі - процвітають. Але закон «око за око» ніхто не відміняв. Адже навіть за те, що хазяїн (чи м’ясник) зарізав свиню, корову, він буде розплачуватися. Так само і той, хто це м'ясо продавав… Вбиваючи, людина накопичує в собі дані, подібні до страждання вбитої нею живої істоти. І коли-небудь їй самій теж доведеться страждати, коли її вбиватимуть. Отож слід не лише не вбивати живі істоти, потрібно ставитися до них гуманно. Завдяки цьому посудина з вашими гріхами порожнітиме.
Далі - про злодійство. Таких людей в майбутньому житті чекають злидні. Тому краще дайте неімущому, і на вас чекатиме забезпечене життя в достатку.
- А яка причина масових страждань зовсім чужих одне одному людей?
- Існує багато видів карми. Розглянемо кілька.
Індивідуальна карма - покарання за власні гріхи. Саме через них людина народжується сиротою, сліпою, німою, потворною, хворіє на рак, епілепсію
Сімейна. Близькі - це люди, які завинили одне перед одним в минулому житті. Саме тому дехто має дітей-інвалідів, наркоманів, батьків-алкоголіків… Або ж батьків, які жорстоко обходяться зі своїми дітьми, або невірного чоловіка (дружину)…
Колективна. Людей із такою кармою об'єднує спільно пережитий нещасний випадок. Згадаймо «Титанік», «Норд-Ост», Беслан…
- І що, перервати цикл народжень і смертей ніяк не можна?
- Всі наші пристрасті й бажання залишаються з вами після смерті, з ними ми з’являємося на цей світ знову і знову. І доки ці бажання (грошей, влади, визнання…) залишаються, народження знову неминуче. Отож, якщо ви хочете уникнути нового народження-смерті-народження.., слід звільнитися від мирських бажань. Важко? Неможливо? Тоді ви знову і знову приходитимете у цей світ і в стражданнях та випробовуваннях відпрацьовуватимете свою карму.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

irina davidiuk 27.08.2012 19:41

Яка страшна стаття! Про те, що аборт - це вбивство беззахисної дитини мова не йде, - це карма дитини і матері. Дуже зручна філософія: не хочеш ростити дитину - зробила аборт - така вже карма в дитини, залишили стареньких батьків - така значить в них карма, відбили чоловіка в дружини - така в невдахи-жінки карма... А світом справедливість править, нема слів...    

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую