ye-logo.v1.2
2 Червня, 2020

Він в криміналі з 13 років...

Суспільство 2009
Проти юного лиходія порушено кримінальну справу аж за чотирма статями. Фото mia.km.ua
Проти юного лиходія порушено кримінальну справу аж за чотирма статями. Фото mia.km.ua

Незважаючи на доволі юний вік — 19 років — жителя одного із сіл Ярмолинецького району дуже добре знають у місцевому райвідділі міліції.

Справа в тому, що на кримінальну стежку хлопець став ще 6 років тому, у 13-річному віці, коли у місцевої пенсіонерки вкрав усю пенсію. Вже тоді хлопець показав злодійську «кмітливість»: побачивши, що бабця дає новеньку купюру своєму онукові, він зрозумів, що та отримала пенсію, і встиг до будинку пенсіонерки раніше, ніж туди повернулася власниця.
А потім пішло-поїхало… Кілька років тому із дядькового подвір’я зловмисник викрав трактора. Мовляв, і у себе в хазяйстві не завадить. І от зовсім нещодавно історія повторилась. Цього разу потерпілим виявився 29-річний односелець та товариш зловмисника. Хлопець, перебравши алкоголю, вирішив покататися і, не питаючи дозволу, спокійно сів у товаришів «Фольксваген» і поїхав до сусіднього села. Там п'яний водій показував такі чудеса кермування транспортним засобом, що обачливі батьки змушені були забирати із вулиць дітей. Коли ж горе-водія після численних пригод зупинила електроопора, місцеві жителі забрали у нього ключі та викликали працівників міліції, які затримали зловмисника та доправили його до Ярмолинецького райвідділу внутрішніх справ. 
У ході слідства з’ясувалося ще декілька цікавих фактів. Так, кількома місяцями раніше наш «герой» силоміць відібрав у незнайомого чоловіка мобільний телефон, а буквально за декілька днів до того, як вирішив покататися на товаришевому «Фольксвагені» спільно з тим же товаришем з домогосподарства односельця викрав зварювальний апарат і продав його за 150 гривень. Тож власник автомобіля буде виступати в суді і як потерпілий, і як обвинувачений. За скоєння крадіжки, поєднаної з проникненням у приміщення, йому загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.
А проти юного лиходія порушено кримінальну справу аж за чотирма статями: ч. 3 ст. 185 «Крадіжка», ч. 3 ст. 186 «Грабіж», ч. 2 ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» та ч. 2 ст. 389 «Ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі». Наразі справу уже направлено до суду. Молодому хлопцеві загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

КАТЕРИНА ШУПРИГАН 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую