ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Серед найвпливовіших українців - подолянин

Суспільство 2457 1

Очолює рейтинг Президент України Віктор Янукович, його соратники окупували першу десятку. Потрапити сюди спромоглися лиш лідер опозиції Арсеній Яценюк та меценат Віктор Пінчук.

У рейтинг «Топ 100 найвпливовіших українців» за версією журнала «Кореспондент» увійшов наш земляк - голова Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Володимир. Уродженець села Марківці Хмельницької області обійняв 23 позицію.
Через хворобу митрополит Володимир минулого року потрапив до лікарні та ледь не втратив крісло. Тоді його посаду намагалися прибрати до рук «колеги». Однак не дивлячись на хворобу, митрополит зумів повернутися до керівництва, до того ж провів кілька кадрових перестановок, що зміцнили його позицію.
Ступінь впливовості Володимира в Україні обумовлена тим фактом, що в його церкві моляться Президент, прем’єр та представники Партії Регіонів.

Автор Ксеня ЖУЖА

 

Коментарі:

Valentina Magilat 07.09.2012 21:06

Дурниці! Ступінь впливовості митрополита Володимира, аж ніяк не залежить від того, хто молиться у церкві. Особисто у митрополита не має цекви. Він слуга Божий і служить там де його призначили. І його авторитет виник не вчора і  не сьгодні і не завдяки Януковичу і іншим. Ще  в1991р. він досить мудро і дипломатично почав своє служіння митрополитом  УПЦ. Політикани намагаються використати митрополита у своїх інтересах, але це їм не вдається. Дай, Боже, йому здоров'я і многая літа!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую