ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

На Хмельниччині міліціонери вимагали хабара

Суспільство 3327
Міліціонери вимагали в підприємців гроші. Фото tsn.ua
Міліціонери вимагали в підприємців гроші. Фото tsn.ua

У Хмельницькій області двоє міліціонерів вимагали від підприємців хабара у 50 тис. грн

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері порушила кримінальну справу щодо співробітників міліції які вимагали та отримали хабар за невтручання у здійснення підприємницької діяльності. Про це повідомляє УНН.
Хмельницькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням).
Прокуратурою встановлено, що два оперуповноважені відділення спеціальної міліції УМВС України у Хмельницькій області використовували своє службове становище на власну користь і в особистих інтересах, з метою протиправного збагачення, діючи за попередньою змовою групою осіб. Викриті особи вимагали від керівників приватного підприємства матеріальну винагороду в розмірі 50 тис. грн за невтручання у здійснення останніми підприємницької діяльності на об’єкті, де мали забезпечувати правопорядок.
Упродовж 4-6 вересня 2012 року працівниками Хмельницької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері за участю працівників внутрішньої безпеки МВС України та відділу швидкого реагування "Сокіл" УБОЗ УМВС України у Хмельницькій області було вжито відповідних оперативних заходів. Порушники закону після отримання частини хабара у сумі 22 тис. грн затримані, предмет хабара вилучено за місцем служби та мешкання.
Досудове слідство у справі триває.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую