ye-logo.v1.2

Невідомі побили колишнього Стуфчинецького сільського голову

Суспільство 1511

З його дружини позривали золоті обручки, а перелякана дитина донині не може спокійно спати

Того вечора Сергій Терлецький разом з дружиною з дитячого садочка забрали 5-річну доньку. Чоловікові зателефонував невідомий і попросив поради – як до кафе краще провести електрику. Оскільки Сергій займався електромонтажними роботами, тож відгукнувся на пропозицію. Щоправда, місце зустрічі дещо здивувало. У безлюдному місці на повороті з траси до села.
«Ми під’їхали, – розповідає тоді ще Стуфчинецький сільський голова Сергій Терлецький. – З «ВМВ» вийшов чоловік і сказав, що потрібно проїхати ще кількасот метрів у поле. Мовляв, там на нас чекають. Я погодився. Він зупинився попереду, а ззаду дорогу перекрили ще два автомобілі». 
Сергій Терлецький вийшов з машини. З різних автівок почали вибігати молоді люди. 
«Вони були одягнені в спортивні шапки і капюшони, – каже Сергій Терлецький. – Вдарили по голові, а коли впав, добивали ногами. Залізли у мою машину, дружині почали ламати пальці. Позривали золоті обручки. Забрали паспорт. Позаду сиділа дитина. Це все відбувалося на її очах. Даринка дуже перелякалася».  Наостанок невідомі наказали не звертатися у міліцію. Нападники були настільки самовпевненими, що, від’їхавши на кількасот метрів, стояли і дивилися, що ж буде робити потерпілий. 
«Я підвівся, сів у машину, – розповідає Сергій Терлецький, – Як міг, заспокоїв доньку і дружину. Спробував зрушити з місця. Не зміг. Виявилося, нападники прокололи три шини. Викликав евакуатор. Лише приїхав додому, як почалися дзвінки з погрозами. Невідомі казали: якщо звернуся до міліції, то уб’ють і мене, і мою сім’ю». 
Вранці чоловік таки звернувся у міліцію. Також написав заяву до прокуратури. Телефонні погрози не припинялися навіть тоді, коли чоловік перебував у міліції. А головне, невідомі були добре поінформовані, що він вже звернувся до правоохоронців. 
«Того злощасного вечора я саме мав займатися агітацією, – каже Сергій Терлецький. – Розклеювати листівки. Я балотувався у районні депутати. Не вистачило лише 10 голосів. Якби у той вечір я поспілкувався з людьми, то однозначно би пройшов. А головне, я не розумію, чому це взагалі сталося. Нападники лише сказали: «Не будеш лізти, куди не слід».
У Сергія Терлецького закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку. Дитина перелякалася настільки, що просто не може спати. Районний відділ міліції порушив кримінальну справу за статтею 187 КК України (розбійний напад). 
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую