ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Славік та Славко у листопаді поїдуть з Хмельницького

Суспільство 2038
Фото: Євгеній Дорофєєв

У відвідувачів парку культури та відпочинку імені Миколи Чекмана залишився місяць, щоб попрощатися з малими ведмежатами.

Ведмедикам Славкові та Славеку, двом братикам, названим на честь чемпіонату світу з футболу, вже виповнилося вісім місяців. Вони живуть у вол'єрі, їдять “дорослу” їжу і стали набагато спокійнішими та вихованішими. Принаймні, в цьому нас запевнила робітник по догляду за тваринами й друга мама малих бурих бешкетників Наталя Розум'як. Але найближчим часом їм доведеться залишити свою домівку. “Протягом жовтня Славек та Славко ще будуть окрасою нашого зоокуточка, але в листопаді ми розпочнемо активно підшукувати нових господарів для наших підопічних, - каже начальник дільниці по догляду за парком імені Миколи Чекмана Василь Рачок. - Ми ще не знаємо, кому продамо ведмедиків та за скільки, адже ціни щороку змінюються. Проте плануємо вкласти виручені кошти, як і раніше, у зелене будівництво та благоустрій нашого міста й парку зокрема”. Нагадаємо, що народилися малюки якраз на Старий новий рік, 14 січня. Коли татко прокинувся і почав вештатися по клітці, малечу задля їхньої безпеки (аби татусь ними не пообідав) через дах витягнули з клітки.
До речі, ведмедики-хмельничани вже є у Київському зоопарку — Потап та Настя, Василь та Василина. А ось у минулому році Міша та Маша поїхали в Житомир.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую