ye-logo.v1.2

Славко Хоробрик завітав до чергової школи

Суспільство 1885
Відтепер Славко Хоробрик оселився у хмельницькому навчально-виховному комплексі № 10
Відтепер Славко Хоробрик оселився у хмельницькому навчально-виховному комплексі № 10 . Фото: http://mia.km.ua

Казковий герой Славко Хоробрик продовжує свою мандрівку навчальними закладами міста та області. Цього разу він завітав до навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького.

Учні цієї школи вже давно і з нетерпінням чекали на зустріч із казковим персонажем, адже неодноразово читали про нього в газетах та бачили по телевізору. Одним словом, у школі зустрічали «зірку», тож зала була переповнений юними школяриками.

Познайомити учнів із Славком Хоробриком прийшов оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Хмельницькій області Ігор Возій. Майор міліції розповів учням третіх та четвертих класів історію створення персонажа, провів із дітьми виховну бесіду, розказав про їхні права та обов’язки. Діти брали активну участь у розмові та наввипередки відповідали на питання гостя в погонах.

Та найбільше учням молодших класів хотілось потримати в руках іграшкового міліціонера. І якою ж була радість дітлахів, коли Ігор Возій повідомив їм, що Славко залишається у школі назавжди. Відтепер він буде окрасою того класу, який найкраще навчатиметься та відзначатиметься хорошою поведінкою.
Такі зустрічі надалі відбуватимуться і в інших навчальних закладах міста.

Прес-служба Управління МВС України у Хмельницькій області.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую