ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Сільські та селищні голови підвищили кваліфікацію

Суспільство 1894

Сьогодні завершився черговий семінар підвищення кваліфікації за професійною програмою для сільських, селищних, міських голів.

Прес-служба Хмельницької обласної ради повідомила, що  відповідні свідоцтва про успішне завершення навчального курсу у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій отримали сільські голови Волочиського, Новоушицького, Старокостянтинівського, Теофіпольського та Шепетівського районів нашої області.

Протягом кількох днів очільники територіальних громад провели тематичні зустрічі та прослухали лекції, на яких ознайомилися з новинами законодавчого забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, окремими питаннями виборчого законодавства, проаналізували повноваження у сфері регулювання земельних відносин та правові засади управління комунальним майном, а також отримати чимало корисної інформації з інших сфер своєї професійної діяльності. Посадовці також мали змогу вдосконалити свої практичні навички у використанні інформаційно-комунікаційних технологій.

Підводячи підсумки семінару та результати тестування, заступник директора Центру Тетяна Гаман та заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк відзначили високий професійний рівень слухачів, їх щиру зацікавленість у отриманні нових знань і навичок. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую