ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Цьогоріч податківці Хмельниччини виявили більше 750 трудових „нелегалів”

Суспільство 1422

Такими є результати роботи податкової служби регіону з детінізації ринку праці у січні-вересні 2012 року. З огляду на те, що митарі прискіпливо відбирають роботодавців для контролю, порушення були виявлені у всіх 265 перевірених працедавців.

Та навіть це не може виправдати той факт, що в середньому у кожного з порушників трудового законодавства працює по 3 сучасних „раби” без будь-яких соціальних гарантій.
Як то кажуть у таких випадках – результат красномовний. Та, на жаль, невтішний, адже незважаючи на майже 4 мільйони гривень штрафів, з яких понад 2 вже надійшло до бюджету, це не поверне людям їх законного права на соціальний захист та істотно негативно вплине на розмір пенсій у майбутньому.
„Якщо у січні-вересні 2011 року нами було виявлено лише 483 неоформлених найманих працівників, то у цьому році – вже на 270 „нелегалів” більше, адже ми прекрасно розуміємо, що без нашої активної участі цю складну суспільну хворобу не вилікувати. Хотів би ще раз нагадати громадянам, які з різних причин погоджуються на виплату зарплати у „конвертах”, про те, що такими діями вони самі себе позбавляють державного захисту, гарантованого їм законом при належному працевлаштуванні”, – говорить начальник управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.
Наразі на несумлінних працедавців складено 284 протоколи про адміністративні правопорушення. За результатами ж легалізації виявлених неоформлених наймитів до місцевих бюджетів ще додатково надійшло 145 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.
Вагомим результатом проведеної роботи є і той факт, що після зустрічей з податківцями ще 384 громадянина офіційно зареєструвались приватними підприємцями від чого казна отримала 107 тисяч додаткових податкових надходжень та обов’язкових платежів.
За словами Валерія Дзюблюка соціально безвідповідальні працедавці мають чітко усвідомити той факт, що на часі боротьба із нелегальним ринком праці є пріоритетом у роботі не тільки податківців, але й усіх контролюючих структур. Митарі є постійними активними учасниками спільних з регіональними органами влади засідань робочих групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення. Налагоджено постійний та дієвий обмін інформацією стосовно „тіньовиків”, які порушують трудове законодавство, а тому ефективність боротьби з цим ганебним явищем буде дедалі лише зростати.
 

Прес-служба ДПС у Хмельницькій області

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую