ye-logo.v1.2

Прокуратура запобігла ліквідації школи

Суспільство 1879

Працівники райвідділу освіти на батьківських зборах, без участі вчителів, переконали про необхідність переведення дітей в інший навчальний заклад.

У прес-службі прокуратури Хмельницької області повідомили, що під час прокурорської перевірки було виявлено, що у Виноградівській ЗОШ І-ІІ ступенів Ярмолинецького району, де навчається півтора десятка учнів, працівники райвідділу освіти на батьківських зборах, без участі вчителів, переконали про необхідність переведення дітей в інший навчальний заклад. Як наслідок, більшість батьків відправили своїх дітей на навчання до сусіднього села.

Водночас, колишній начальник відділу освіти райдержадміністрації видав наказ про скорочення працівників школи, що в свою чергу призведе до безумовної ліквідації цього навчального закладу.

Згідно із Законом України «Про загальну середню освіту», ліквідація та реорганізація загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, заснованих на комунальній формі власності, допускається лише за згодою територіальних громад. Як з’ясувала прокуратура Ярмолинецького району, сільська рада такої згоди не давала.

Відтак, прокуратурою району внесено голові райдержадміністрації подання про невідкладне усунення вказаних порушень.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую