ye-logo.v1.2

На форумі поштарів відзначили найкращих та намітили плани на майбутнє

Суспільство 1838

9 жовтня у Всесвітній день пошти у Києві відбувся Всеукраїнський ІV Форум працівників поштового зв’язку. Під час форуму генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Оксана Плотнікова розповіла про стратегічні напрямки діяльності на найближчі п’ять років.

До 2017 року планується запровадити низку інноваційних продуктів і послуг, зокрема єдине вікно адміністративних послуг, гібридну пошту, офіційну електронну поштову скриньку, єдине платіжне вікно для всіх видів платежів населення, електронну поштову марку тощо.
Також передбачається масштабний розвиток інфраструктури та інформаційних технологій, в тому числі впровадження інформаційної системи класу ERP, додаткової комп’ютеризації понад 18 тис. робочих місць, проведення інтернету у всі сільські відділення, забезпечення листонош і кур’єрів сучасними багатофункіональними POS-терміналами. Ці інструменти дадуть змогу підвищити прибуток компанії та покращити соціальне становище працівників «Укрпошти».
Найкращі працівники пошти, в тому числі і представники Хмельницького відділення, були відзначені нагородами та подяками, які вручив віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков.
Загалом у форумі взяло участь близько 6 тис. поштарів, Хмельниччину представило 150 учасників.
Хмельницька область за насиченостю об’єктами поштового зв’язку перебуває у першій п’ятірці. На Хмельниччині нараховується 496 поштових відділень, серед яких 410 - у сільській місцевості. У Хмельницькій дирекції працює понад 3 тис. чоловік, з яких 1403 листоноші, 496 начальників відділень поштового зв’язку, 493 оператори поштового зв’язку. Одне поштове відділення обслуговує в середньому понад півтори тисячі осіб, міське - понад шість тисяч. Для забезпечення роботи використовується понад сто автомобілів. Перевезення пошти здійснюється на 86 маршрутах протяжністю понад 11 тисяч кілометрів.
Постійного і стрімкого розвитку набирають нові послуги, такі як пересилання відправлень пріоритетної пошти; кур’єрська доставка; реалізація електронних квитків на залізничний, автомобільний та авіатранспорт; прийом та виплата міжнародних поштових переказів за системами «Блізко», «Мані грам», «Вестерн юніон»; СМС-повідомлення; банківські послуги та інші.
Також «Укрпошта» планує розробку on-line сервісів для всіх послуг, в тому числі інформування клієнтів про факти відправлення/отримання кореспонденції, можливі затримки і планові терміни доставки, докладний журнал усіх операцій у «Персональному кабінеті» клієнта тощо.
Протягом своєї діяльності Хмельницька дирекція не має заборгованості з виплати заробітної плати, платежах до бюджету.
Сьогодні «Укрпошта» продовжує реалізацію стратегічних напрямів реорганізації структури, технічного переозброєння, роботу над вдосконаленням фінансово-управлінських механізмів, підвищення продуктивності праці, розширення послуг.
Бажаю працівникам поштового зв’язку впевненості у власних силах, добробуту, міцного здоров’я, здійснення мрій. Нехай дарунком вам стануть вдячні слова відвідувачів поштових відділень, привітні усмішки людей, які з нетерпінням і надією чекають на листоношу.
Дмитро БОЙКО,
директор Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую