ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

Міський голова Хмельницького уже проголосував

Суспільство 2073
Фото: автора

Сергій Мельник прийшов на виборчу дільницю близько десятої години разом з дружиною.

Зробивши свій вибір, Сергій Іванович повідомив, що зранку всі дільничні виборчі комісії розпочали роботу вчасно, усі умови для проведення виборів, передбачені законодавством, міська влада забезпечила. «Думаю, що день виборів пройде нормально, без складних ситуацій. Аварійні служби працюють, будуть реагувати вчасно на усі питання», - запевнив він.
Як громадянин Сергій Мельник очікує, що нова Верховна Рада стане ближчою до народу. «Відбуваються зміни: частина депутатів обирається по мажоритарним округам. Вони будуть відповідати за ці округи, таким чином, я сподіваюся, відновиться зв’язок з громадою, зросте відповідальність. Нова Верховна Рада буде дещо іншою і в структурному плані, і в плані прийняття рішень. Вона стане ближчою до громади, яка зможе впливати на бюджет, на субвенції, що розподіляються між регіонами», - сказав мер.
Як посадовець він бажає, щоб Верховна Рада більше працювала на розвиток країни, менше приймала лобістські закони. «В попередній Раді був сконцентрований великий капітал, що не давав вирішити ті чи інші питання. Наприклад, декілька років стоїть питання утилізації твердих побутових відходів, не приймається зелений тариф на виробництво електроенергії зі сміття. Це важливе питання, що стосується життя громади. Але енергетичне лобі не дозволяло запровадити зелений тариф», - пояснив Сергій Мельник.
На його думку, головне – забезпечення потрібних змін до законодавства та зрозумілих правил гри, які б не змінювалися щодня. Рішення не повинні прийматися відповідно до політичної доцільності, вважає міський голова.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую