ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

В Дунаївцях вибори проходять спокійно

Вибори 2374

Основі нарікання виборців – відсутність їх прізвищ у списках

Як передає наш кореспондент із Дунаївців, на одній із місцевих дільниць – ДВК № 680318 – найбільше невдоволення людей викликало те, що вони не знайшли свої прізвища у списках виборців. За словами голови ДВК Любові Онишко, люди самі винні, оскільки не перевірили заздалегідь, чи внесені їхні дані у реєстр. Декілька осіб прийшли без паспортів, і їх довелося «завернути» додому по документи.
На цій же дільниці голосували пацієнти психоневрологічного інтернату.
37 осіб, які нещодавно досягли повноліття, голосували на ДВК № 680318 вперше. Їх вітали та дарували квіти. Молодь була здивована і задоволена такою увагою.
Великих черг на дільницях у райцентрі не спостерігається, люди йдуть голосувати більш-менш рівномірно. Хоча, наприклад, на ДВК № 680314, за словами її голови Миколи Скляра, було три масові хвилі. Очевидно, напливи пов‘язані з тим, що люди йшли голосувати перед службою в церкві або після неї.
Явка на двох дільницях становить 60-70 %. Члени ДВК кажуть, явка ще може зрости. Щодо активності виборців, вона, за спостереженнями членів комісій, приблизно така сама, як і на минулих виборах.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую