ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Голосування у Берліні та Мілані: у вишиванках і з чергами

Вибори 3024

Хмельничани діляться емоціями, як голосували їхні рідні та друзі за кордоном.

"У Мілані ми дуже довго не могли проголосувати. Спочатку були довжелезні черги, а коли ми обурилися, що не встигнемо проголосувати до закриття виборчих дільниць, нам відповіли, що "проголосують ті, хто встигне. До 14.00 було все нормально, всі голосували. А потім почалася паніка, що всі не встигнуть проголосувати до закриття дільниці. Ніхто з представників консульства не реагував на черги, не виходив до людей. Ми знайшли номер телефону гарячої лінії Міністерства закордонних справ в Україні, роздали виборцям і попросили телефонувати і розповідати про те, як у нас проходить виборчий процес. І це спрацювало! Через деякий час вийшов один із чиновників і пообіцяв, що проголосують усі. Дільниці працюватимуть до тих пір, покине проголосують всі бажаючі виборці", - повідомила телефоном з Італії Галина Захарчишена.
Для того, щоб віддати свій голос, пані Галина, як і чимало українців у Італії, стояла в черзі понад шість годин! За її словами, виборців цього року було набагато більше, ніж усі минулі рази. 

В Берліні до виборчої дільниці теж були черги, але не довгі, по кілька виборців. 

"Найбільше людей на дільниці було в обідню пору. Більшість у вишиванках, з українськими прапорами і гарним настроєм. Я голосую за кордоном вперше, а ось ті, хто голосував у Берліні і раніше, кажуть, що цього року дуже багато охочих виконати свій громадянський обов'язок", - повідомила студентка Олена і додала, що значну частину тих, хто прийшов на дільницю сьогодні, в день виборів, вона бачила й на акціях в підтримку України, які проходили під стінами українського консульства у Німеччині.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую