ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Хмельниччина змінить в парламенті трьох із семи мажоритарників. Попередні дані

Алла СОБКО Вибори 4317 1
Фото: micto.cz

Станом на 13.00 понеділка 27 жовтня центральна виборча комісія оприлюднила результати понад 40 відсотків опрацьованих бюлетенів з округів Хмельницької області.

За результатами опрацьованих протоколів на округах хмельниччини перемагають четверо «старих» кандидатів та троє «нових».
Так на окрузі №187 опрацьовано понад 60 відсотків голосів, і з великим відривом лідирує «новий» претендент на депутатське крісло, самовисуванець, діючий міський голова Хмельницького Сергій Мельник. За ним ідуть представники президентського блоку Віталій Мовчан та «Народного фронту» Руслан Афійчук.

На сусідньому, 188 окрузі ситуація із трійкою лідерів з минулого року не змінилася. Різниця хіба що в цифрах: «старий» депутат, самовисуванець Сергій Лабазюк цього року значно відірвався від свого конкурента, представника Блоку Петра Порошенка Віктора Коліщака із різницею майже у половину голосів. Замикає трійку, як і минулого року Дмитро Беспалов, представник «Народного фронту».
На окрузі №189 теж «нові» обличчя. З невеликим відривом лідирує «людина Гереги», самовисуванець Андрій Шинькович. За ним, майже впритул по кількості голосів йде свободівець Ігор Сабій та само висуванка Тетяна Василик.
190 округ однозначно матиме «нового» депутата, бо Сергій Буряк, який переміг на минулих парламентських виборах, цього року не балотувався. На цьому окрузі більшість голосів зібрав представник пропрезидентської сили Роман Мацола. За ним, з невеликим відривом йде бютівець, міський голова Славути Василь Сидор. Третім на окрузі йде само висуванець Олександр Миклуш.
Решту три округа фавортів не поміняли поки що.

На окрузі №191 першість тримає діючий нардеп Віктор Бондар, за ним з різницею у неповних два відсотки йде Оксана Кольгофер. Замикає трійку лідерів представник президентського блоку Денис Москаль, який відстає від своєї найближчої конкурентки теж на майже два відсотки.
Найпрогнозованіший 191 округ не здивував. Олександр Герега «зібрав» уже понад 70 відсотків голосів, а його найближчий конкурент, представник Народного фронту Мирослав Мусій отримав від виборців не повних 10 відсотків. Третя у списку Ольга Браславець не набрала й п’яти відсотків голосів.
Округ №193 теж ймовірно що залишиться зі своїм «старим» депутатом Володимирем Мельниченком, адже він впевнено лідирує із ммайже 35 відсотками голові. За ним у списку йдуть фронтовик Віктор Худняк та бютівець Микола Жоган, із понад 13 та 10 відсотками голосів відповідно.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую