ye-logo.v1.2

На правах реклами Лабазюк каже, що його команда налічує понад 50 тисяч людей

Вибори 5056 1

На Хмельниччині презентували партію «Поруч», нову за статусом, але системну за роботою

Основне гасло політичної сили «Поруч», лідером якої є Сергій Лабазюк, системна робота перевірена часом. Про роботу й говорили під час перших зборів, адже було про що. За дві каденції депутатства Сергія Петровича, та роки діяльності заснованого ним благодійного фонду «Ми поруч», команда однодумців, за словами самого ж нардепа, налічує більше 50 тисяч людей.
«Це ті люди, які на попередніх виборах віддавала нам свої голоси, – зазначив Сергій Лабазюк. – Я переконаний, що нас вже більше, адже спілкуюся з людьми, і бачу їхню прихильність. Тому за цих два місяці, в які проходитимуть виборчі перегони, ми маємо достукатися до кожного серця, адже йдемо не з програмою лозунгів, а з реальною роботою»
Сергій Лабазюк каже: ніколи не вступав до лав партій, а торував свій шлях до Верховної ради, як мажоритарник. Однак зараз, за словами народного депутата, партія – це та справа, яку він створив разом зі своїми однодумцями.
«Нам потрібно, щоб якнайбільше наших однодумців зайняли місця у місцевих радах, щоб спільно працювати на благо нашого регіону. Сила нашої партії в тому, що ми до сьогодні зуміли не підвести наших громадян і та робота, яка була пророблена, запити, які були направлені до центральної влади, вже мають свої результати. Але попереду в нас нелегка, дорога і багато відповідальності. Я готовий взяти на себе цю відповідальність, тим більше з такою командою, яка зі мною поруч», – сказав Сергій Лабазюк.
Нардеп зізнається, на першому місці для нього завжди стоять виробництво, економіка і потреби людей, а будь-яка політика – це лише боротьба економічних інтересів.
На зібранні були присутні люди, які багато років уже працюють і з нардепом, і з благодійним фондом «Ми поруч». Зала обласної філармонії більше 600 прихильників нової політичної сили.
«Маємо бути свідомими, щоб через кільки тижнів, коли розпочнуться масові встановлення вікон-дверей-меблів, ми не забули, що це тимчасово, а ми працюємо систематично», – зауважив присутній на зборах керівник сільськогосподарського підприємства Анатолій Малий.
Системна робота фонду, нардепа та всієї команди «Поруч», триває уже протягом багатьох років. Посилилася в рази вона у скрутний для країни час, коли на сході України розпочалися військові дії. Саме тоді суттєва допомога фонду для наших військових та добровольців, які не маючи нічого, йшли захищати країну, врятувала чимало життів. Від берців до шапочок, від рукавичок до тепловізорів, від питної води до броньованих автомобілів, все йшло на фронт. Неодноразово Сергій Петрович возив допомогу особисто, розпитував хлопців що ще потрібно і повертався, щоб знову організувати такий необхідний для них вантаж.

Розпочали зустріч спільним виконанням Гімну України

«Я особисто дякую Сергію Петровичу, за підтримку моїх сина та онука, які пережили Іловайське пекло», – з хвилюванням у голосі сказав представник благодійного фонду «Ми поруч» Віктор Тащук.
Костянтин Черниченко, міський голова Волочиська, звертаючись до людей, подякував за мудрість, яка дозволить відсіяти зерно від полови. Адже праця триває завжди, а не лише перед виборами, тому громада міста знову об’єднається, щоб підтримати команду «Поруч» на місцевих виборах.
За словами Сергія Лабазюка, партія «Поруч» – це та партія, яка буде вирішувати всі проблеми громадськості. Об’єднавшись команда зможе зробити те, чого не змогли зробити інші, хто працював у минулому.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую