ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

На правах реклами Партія «За конкретні справи» закликала хмельничан до примирення та порозуміння

Вибори 4336
Є усі передумови, щоб саме хмельничани мають очолити початок докорінних перетворень в усій Україні, вважають у партії.
Є усі передумови, щоб саме хмельничани мають очолити початок докорінних перетворень в усій Україні, вважають у партії.

Стабільність та розвиток – це основа якісних перетворень.

Про це йшлося у зверненні до громадськості Хмельницької області делегатів з’їзду політичної партії «За конкретні справи».
«Ми звертаємось до громадськості Хмельницької області із закликом до єдності та консолідації зусиль усіх не байдужих людей. Тих, хто вірить в світлий завтрашній день України і Хмельниччини зокрема», – зачитала звернення одна з лідерів партії Уляна Ткаченко.
Черговий з’їзд політичної сили відбувся у Хмельницькому 12 вересня. На ньому делегати, а їх з усієї області було 357, вирішили взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться в жовтні цього року. На з'їзді були й засновники політичної сили: народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович і співголова партії Галина Герега.
Маючи досвід роботи у керівних органах місцевої влади, співголова партії “За конкретні справи” Галина Герега зазначила, що бренд “За конкретні справи” за період роботи на Хмельниччині, наповнився реальним змістом та конкретними справами. Тому й була створена однойменна партія.
“Нове виборче законодавство ставить вимогу висуватись від політичної партії. І наша команда однодумців, об’єднала різних за своїм світоглядом людей в єдину політичну силу”, — зазначила Галина Федорівна.
Багатотисячна команда організації “За конкретні справи” вважає, що примирення та порозуміння – це основа для позитивних перетворень. Численні жертви Революції Гідності, тисячі відданих життів у війні на Сході – це жахлива ціна, яку сплатив український народ за право бути вільним і самостійним, рівним серед країн світу та за можливість чути українську мову, пісню та поезію і бачити усміхнені обличчя дітей.

Олександр Герега: "Ми йдемо на вибори не через те, що хочемо керувати кимось або чимось, ми хочемо принести абсолютно інші стандарти та бачення розвитку нашого регіону".

Представники політсили заявляють: «Ніхто не має права пропагувати насилля та ворожнечу. Порядок та спокій в містах та селах, в день і вночі має бути сповна встановлений. Суворе покарання за порушення порядку має забезпечуватись на засадах рівності усіх перед законом не залежно від колишніх заслуг, статусів чи посад. Застосування зброї на тій частині України, де немає війни, де мешкають мирні люди, має жорстко присікатися. Боротьба з корупцією та хабарництвом має починатись з публічного викриття та покарання злочинців. Чиновник, який вимагає хабар має назавжди залишитись у минулому».
Нове скликанням місцевих рад представники партії пов’язують з поверненням уваги з боку влади до вчительства, медичних та соціальних працівників, працівників культури.
Зростання економіки області, розвиток підприємництва та виробництва, розбудова соціальної інфраструктури, розвиток спорту – це першочергові перетворення, які вкрай потрібні Хмельниччині і які для політичної сили «За конкретні справи» є пріоритетами в роботі.
Лідер партії «За конкретні справи», народний депутат України Олександр Герега, у своєму виступі перед делегатами з'їзду наголосив:
«Ми йдемо на вибори не через те, що хочемо керувати кимось або чимось, ми хочемо принести абсолютно інші стандарти та бачення розвитку нашого регіону. Конкретні справи – це не лише наші меценатські бажання або бачення. Конкретні справи – це небайдужі люди в кожному районному центрі. Наше першочергове завдання – створити на Хмельниччині такий клімат, щоб інвестори хотіли йти до нас, щоб вони будували підприємства, які не лише надаватимуть робочі місця, а й наповнюватимуть місцеві бюджети».

Галина Герега: "Бренд “За конкретні справи” за період роботи на Хмельниччині, наповнився реальним змістом та конкретними справами. Тому й була створена однойменна партія"

Отримавши після місцевих виборів представництво партії в органах місцевого самоврядування усіх рівнів рад, протягом найближчих 2 років команда політичної сили «За конкретні справи» доведе дієвість своїх методик та програм на Хмельниччині. І з 2018 року, на їхнє тверде переконання, є усі передумови, щоб саме хмельничани мають очолити початок докорінних перетворень в усій Україні.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую