ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

На правах реклами Гереги заснували стипендію для дітей, що втратили батька в АТО

Вибори 2047
Стипендія заснована партією складає 2 тисячі гривень
Стипендія заснована партією складає 2 тисячі гривень

Політична партія «За конкретні справи» заснувала щомісячну стипендію для дітей, чий батько загинув в зоні антитерористичної операції.

За це рішення проголосували 357делегатів позачергового партійного з’їзду політсили.
«Сьогодні не можливо переоцінити внесок тих, хто боронить Україну на передовій. Кожен з них, ризикуючи собою дає нам можливість тут, на мирній території, розвивати економіку та соціальну сферу держави. Поруч з тією роботою, яку проводить політична партія «За конкретні справи» задля підтримки воїнів, наша команда вирішила заснувати щомісячну стипендію кожній неповнолітній дитині, батько якої загинув за мир, за територіальну цілісність України», – підкреслив народний депутат України, лідер партії «За конкретні справи», Олександр Герега.
На Хмельниччині 36 дітей залишились без батьківського тепла через страшні події на сході. Тож аби підтримати їх і тим самим віддячити їхнім батькам за мужність та патріотизм, партія заснувала стипендію у розмірі 2 000 гривень. Виплачуватися вона буде дітям до досягнення вісімнадцятирічного віку.
Співголова партії Галина Герега у своєму виступі наголосила:
«Унікальність нашої партії полягає у тому, що її створенню передувала масштабна робота. Жодна, окрім нашої партії, не починала свою роботу так, як це робимо ми – з конкретних справ. Вже увійшла в історію Хмельниччини наша філософія: Україна будується не патріотичними гаслами, а патріотичними справами!».
Українське суспільство звикло, що переважна більшість політиків розкидається лише обіцянки. Команда лідерів партії «За конкретні справи» говорить мало, проте у них за плечима величезний досвід та тисячі справ. Лише за три роки діяльності, представники ГО «За конкретні справи», збудували найбільший в Україні спортивний комплекс європейського зразка у Городку та відкрила новий спортивний клуб у Хмельницькому. Сьогодні понад десять тисяч вікон та майже тисячу дверей встановлено у навчальних та виховних закладах. У 45-ти будинках та 60-ти об’єктах соціально-культурного значення команда «За конкретні справи» подбала про заміну покрівель. Серед конкретних справ і ремонти транспортних шляхів, і допомога та підтримка медичних закладів та релігійних храмів. Лише за останні два роки було оздоровлено понад три тисячі юних подолян, а понад двадцять п’ять тисяч мешканців Хмельниччини відвідали християнські святині, помандрували Карпатами, познайомились з столицею та історичними місцями України, спостерігали за найяскравішими спортивними змаганнями.
Олександр Герега та його колега Андрій Шинькович пройшли до українського парламенту не будучи прихильниками жодної з політичних сил. Сьогодні “Закон про вибори” не залишає іншого виходу, як політична партія.
«Ми дійсно обрали свій шлях на створення нового суспільства. А створитися воно має з дошкільних закладів. Ми повинні створити дітям комфортне перебування у садках, щоб вони розуміли, що від них залежить тільки одне – навчатись, створювати себе. Адже вони мають стати тими, хто буде потім представляти інтереси суспільства на всіх рівнях. Я впевнений, що ми станемо політичною силою дійсно не байдужих людей, яким хочеться в першу чергу працювати на зміну якості життя в нашій Хмельницькій області», – сказав Олександр Герега.
Сьогодні Хмельниччина, як і Україна в цілому, потребує конкретних дій та перетворень, які починаються з кожного. Політична сила «За конкретні справи» – це команда тих, які готові до рішучих кроків, які почнуть змінювати якість життя в Україні з Хмельниччини.

Юлія Кучер 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую