ye-logo.v1.2

Вибори мера Хмельницького: вже є декілька бажаючих

Вибори 4687
Реєстрація кандидатів на посаду міського голови Хмельницького триватиме до 30 вересня
Реєстрація кандидатів на посаду міського голови Хмельницького триватиме до 30 вересня. Фото: з архіву

Усі вони поки що не зареєстровані, але документи до виборчої комісії подали.

Вчора розпочався прийом документів та реєстрація кандидатів у депутати або на посаду сільського, селищного чи міського голів. Ця процедура триватиме до 30 вересня включно. У перший день у Хмельницькому жоден із бажаючих стати міським головою не подали свої документи. Інша справа – сьогодні. Четверо людей здали свої документи і тепер Хмельницька міська виборча комісія має три дні аби винести свій вердикт – реєструвати їх кандидатами чи ні. 

Як розповіли журналісту газети «Є» в Хмельницькій міській виборчій комісії, документи на реєстрацію кандидатом на посаду Хмельницького міського голови подали Валерій Полозюк, Степан Зайцев, Валентина Немерюк та Олександр Підмурняк. Усі вони самовисуванці. Утім, чим займаються потенційні кандидати, скільки їм років та де вони проживають у комісії поки ще не говорять. Усі дані обіцяють оприлюднити лише тоді, коли зареєструють їх кандидатами в мери.
 
Нагадаємо, що вибори Хмельницького міського голови можуть пройти в два тури, якщо жоден із кандидатів на виборах 25 жовтня не набере понад 50 відсотків голосів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую