ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Вибори ОТГ: Олешинську сільську громаду хочуть очолити самовисуванці та “бютівець”

Вибори 2606 1
На посаду голови Олешинської сільської ОТГ претендують троє
На посаду голови Олешинської сільської ОТГ претендують троє . Фото: www.ukrinform.ua

Деякі кандидати уже “засвітились” на порушеннях.

У неділю, 29 жовтня, мешканці Олешинської сільської ОТГ обиратимуть голову та депутатів до місцевої ради. Список кандидатів на цю посадку не великий — всього три особи. Як повідомляють у громадській мережі "ОПОРА", серед них двоє самовисуванців та один партієць. Значно більше бажають стати депутатами, - аж 140 претендентів.

Продовжити керувати громадою Олешина хоче нинішній сільський голова Віталій Осядлий. На вибори йде самовисуванцем. У декларацію Віталій Станіславович вніс будинок у 200 квадратних метрів, земельну ділянку, два легковики - “VOLKSWAGEN Caddy” та “MERSEDES-BENS E 280” та вантажівку “ZYL”. За основним місцем роботи заробив 82 942 гривень. Ще 6 372 гривень отримав матеріальної допомоги на оздоровлення і стільки ж матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

Дружина декларує земельну ділянку, 9 022 гривень зарплати у Хмельницькому центрі профтехосвіти торгівлі та харчових технологій і 30 357 гривень зарплати від ТзОВ "ОКОРітейл".

Самовисувається на вибори 29 жовтня йде і мешканка Олешина, активістка Валентина Базилюк. Кандидатка була учасницею Євромайдану і досі займається волонтерством. Валентина Андріївна безпартійна, має середню спеціальну освіту. Додамо, що кілька днів тому громадські спостерігачі “ОПОРИ” Зафіксували друковані агітаційні матеріали – буклети й листівки – без вихідних даних, які належали Валентині Базилюк. Кандидатка пояснила, що це помилка, на яку не звернули уваги. Варто зазначити, що Закон про вибори вимагає вказувати вихідні дані на друкованій продукції.

Від ВО “Батьківщина” висувається 65-річний Іван Козак. Як повідомляють на сайт Олешинської сільської ради, Іван Іванович має вищу освіту, пенсіонер і проживає у Хмельницькому.

До речі, депутатами Олешинської сільської громади хочуть бути аж 140 кандидатів. Третина з них, 54, — самовисуванці. Велика кількість кандидатів від ВО “Батьківщина” — 22, від партії “За конкретні справи" висуваються 15 кандидатів, від Радикальної партії Олега Ляшка — 14, від Аграрної Партії України — 12, від “Укропу” - 11 і 10 від об'єднання “Самопоміч”. Лише двоє висуваються від пропрезидентської партії.

Нагадаємо, що за право очолити Антонінську громаду боряться дві кандидатки, а на місце очільника Грицівської ОТГ претендують самовисуванці, «бютівці» та «герегівці».

Читате також: Безробітні та посадовці: хто балотується на посаду міського голови у Городку

Чиатйте також: 

Коментарі:

Борис Кульбачний 27.10.2017 16:59

На мою думку Іван Козак єдиний кандидат що дбатиме про Олешинську громаду. Людина досвідчена і розумна!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую