ye-logo.v1.2

На місце очільника Грицівської ОТГ претендують самовисуванці, «бютівці» та «герегівці»

Вибори 4813
На посаду голови Грицівської селищної ОТГ балотується четверо кандидатів
На посаду голови Грицівської селищної ОТГ балотується четверо кандидатів. Фото: www.ukrpress.info

Керувати селищною громадою забажали четверо кандидатів.

У неділю, 29 жовтня, відбудуться перші вибори у Грицівській селищна ОТГ Шепетівського та Полонського районів. За посаду голови селища змагатимуться чотири кандидати. Як повідомляє громадська мережа “ОПОРА”, серед них двоє самовисуванців, ще по одному представнику від ВО “Батьківщини” та політичної партії “За конкретні справи”.

Серед тих, хто йде на вибори самовисуванцями - президент громадської організації Асоціація «Відродження Грицева» Василь Джурабаєв та майстер виробничого навчання Грицівського ВПУ №38 Віктор Панчук.

Віктор Іванович задекларував будинок, земельну ділянку, гараж та господарську будівлю у Грицеві. За основним місцем роботи заробив 61000 гривень, 51 гривню отримав від профспілки, ще 132 гривні зарплати отримав за роботу за сумісництвом у ТОВ "АПК Колос-Агро" (агроном). Дружина Світлана декларує легковик “ВАЗ 21103” та 43641 гривню зарплати у Грицівському ВХПУ №19.

Від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина” на вибори 29 жовтня іде Грицівська селищна голова Людмила Тіфенбах. Вона задекларувала 82984 гривень заробітної плати, яку отримала на посаді голови та 231 гривню - подарунок у негрошовій формі від Шепетівської районної ради. Також у декларації вписаний будинок, який належить третій особі та земельна ділянка дочки. До речі, Людмила Василівна прийшла на посаду селищного голови ще у 2010 році, тоді вона була членом “Партії регіонів”.

Хоче очолити новостворену ОТГ і головний бухгалтер Сасанівської сільської ради Полонського району Лариса Польова, яка проживає в Грицеві. Декларує Лариса Володимирівна чотири земельні ділянки у Полонському районі, зарплату головного бухгалтера у 430000 гривень та 46000 гривень від продукції тваринництва.

Чоловік кандидатки має по одній земельній ділянці у Шепетівському та Полонському районах, автомобілі “hundi H-200”, “газ-2410” та міні-трактор. Ігор Польовий не надав інформацію про дохід від надання майна в оренду, проте вказав пенсію - 400 тисяч гривень.

У депутати селищної ради балотуються 94 представники 8 політичних сил. Серед них: по 26 претендентів від ВО “Батьківщина” та партії “За конкретні справи", по 8 від Радикальної партії Олега Ляшка та БПП, по 2 від ВО “Свобода” та Аграрної Партії України, 7 від “Укропу”, 9 від об'єднання “Самопоміч”, ще 6 - самовисуванці.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую