ye-logo.v1.2
17 Серпня, 2019

Сьогодні, у трьох громадах Хмельниччини відбудуться перші місцеві вибори

Юна МІТРАШКО Вибори 1820
Перші місцеві вибори сьогодні відбудуться в 13 областях України
Перші місцеві вибори сьогодні відбудуться в 13 областях України. Фото: kmu.gov.ua

Обирають голів та депутатів.

Сьогодні, 23 грудня, у трьох об’єднаних територіальних громадах - Ямпільській, Улашанівській і Новоставецькій відбудуться перші місцеві вибори.
Голосування пройде на виборчих дільницях з 8:00 до 20:00.

У Ямпільській селищній об’єднаній територіальній громаді Білогірського району обиратимуть селищного голову і селищну раду.
В Улашанівській сільській об’єднаній територіальній громаді Славутського району обиратимуть сільського голову і сільраду.
У Новоставецькій сільській об’єднаній територіальній громаді Теофіпольського району обиратимуть сільського голову і сільраду.

Як повідомляє сайт ЦВК перші місцеві вибори сьогодні відбудуться в 13 областях України, у 78 об’єднаних територіальних громадах (9 міських, 16 селищних, 53 сільських ОТГ).

Результати виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, а також виборів сільського, селищного, міського голови мають бути встановлені не пізніш як на п’ятий день з дня голосування, тобто до 28 грудня 2018 року включно.

Результати виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі мають бути встановлені не пізніш як на десятий день з дня голосування, тобто до 2 січня 2019 року включно.

Протягом трьох попередніх років, з 25 жовтня 2015 року до 29 квітня 2018 року в Україні було призначено 707 перших місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую