ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Попередні результати виборів голів у тергромадах Хмельниччини

Вибори 1436
Найактивнішими були виборці Новоставецької сільської ОТГ
Найактивнішими були виборці Новоставецької сільської ОТГ. Фото: ua.korrespondent.net

Показник активності виборців понад 56 відсотків.

Про це повідомляє Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування.

За інформацією Центру, головою Улашанівської сільські ОТГ став Микола Гизимчук, безпартійний, але на виборах висувався від політичної партії «За конкретні справи». Свої голоси за кандидата відали 32,27% від тих, хто взяв участь у виборах. За попередніми даними територіальних виборчих комісій, на виборах в Улашанівській сільські ОТГ спостерігалася найнижча відвідуваність. Там із 6480 усіх виборців проголосувало 3660, що становило 56,48.

За результатами голосування в Ямпільській селищній громаді головою став Василь Кордонець від «Аграрної партії України», за нього проголосувало 60,4% усіх, хто взяли участь у виборах. В громаді із загальної кількості 3942 виборців, участь у голосуванні взяли 2740 осіб, що склало 69,5%.

І найактивнішими були виборці Новоставецької сільської ОТГ. Із 2191 виборців участь у голосуванні взяли 1641 осіб, що склало 74,9%. Новоставецьку громаду очолив Анатолій Вальчук від політичної сили «За конкретні справи».

Нагадаємо, у трьох об’єднаних територіальних громадах Хмельниччини 23 грудня 2018 року відбулись перші вибори. Голів та депутатів обирали у Ямпільській, Улашанівській і Новоставецькій ОТГ.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую