ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

Вибори: хто на Хмельниччині підтримав Порошенка

Ірина ОЛІЙНИК Вибори 7411
ЦВК обіцяє оголосити офіційні результати найближчим часом
ЦВК обіцяє оголосити офіційні результати найближчим часом. Фото: ar25.org

Загалом в області більшість голосів отримав кандидат в президенти Володимир Зеленський - 70,8%.

Центральна виборча комісія продовжує приймати протоколи з мокрими печатками від окружних виборчих комісій, щоб найближчим часом оголосити офіційні результати виборів президента України. Тим часом вже відомі результати обробки електронних протоколів з усіх регіонів країни, за якими Володимир Зеленський отримав 73,22% голосів, а чинний глав держави Петро Порошенко - 24,25% голосів. Загалом по Україні Львівщина – єдина область України, де на виборах більшість підтримала Порошенка, а не Зеленського. На Хмельниччині, як уже відомо, виборці віддали беззаперечну більшість голосів саме Володимиру Зеленському: у нас в області він набрав 70,8% голосів виборців, а Петро Порошенко - 26,83%. Однак, за даними ЦВК, є на Хмельниччині населені пункти, де більшість виборців підтримали кандидати в президенти Петра Порошенка.

Наприклад, у селі Гута на Славутчині за Зеленського віддали 45 голосів, а за Порошенка - 77 голосів. Окрім того явка на дільниці була надзвичайно висока - 98%.

На Шепетівщині у селі Рихлівка Порошенку віддали 113 голосів, тоді як Зеленському – 83. У селі Савичі підтримали Порошенка 38 виборців, тоді як Зеленського 29. Як і в селі Брикуля за Порошенка віддали більше голосів - 46 голосів проти 37.

Є дільниці, де підтримали чинного президента, і на Ізяславщині. Так у селі Поліське, де явка на виборах була трохи більшою за половину (61%) за Зеленського віддали 97 голосів, а за Порошенка 167. Виборці у селі Стара Гутиська також віддали перевагу Порошенку (33 голоси проти 17-ти).

На Красилівщині у селі Великі Юначки за Зеленського віддали 53 голоси, а за Порошенка 68. Поруч у селі Красівка також лідирує Порошенко з 32 голосами проти 23-х. Як і в селі Криворудка більшість отримав Порошенко – 51 голос проти 38.

На Старосинявщині у деяких селах також лідирує Порошенко. Зокрема у селах Гончариха та Олександрівка.
На Летичівщині Порошенко здобув перемогу на п’яти виборчих дільницях, розташованих в селах Юрченки, Антонівка, Сахни, Майдан Голенищівський та Прилужне.

По одному населеному пункту, де більшість голосів виборці віддали Порошенку, на Городоччині (село Калитинці) та в Кам’янець-Подільському районі (село Параївка)

На Деражнянщині за Порошенка проголосували в Слобідці Шелехівській та Марківці. На Чемеровеччині – у селах Слобітка Скипчанська, Вишневе та Антонівка. Ще чотири села Новоушицького району, а саме Новий Глібів, Виселок, Загоряни та Губарів, також віддали більшість голосів кандидату на пост президента чинному Главі держави Петру Порошенку.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую