ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

Думка: «У Володимира Зеленського можуть з’явитися проблеми з його електоратом»

Вибори 3923 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Як хмельничани оцінюють цьогорічну виборчу кампанію.

Під час другого туру президентських виборів у Хмельницькому найбільше голосів набрав Володимир Зеленський. Сайт «Є» поцікавився думкою хмельничан щодо перебігу цьогорічної виборчої кампанії та її підсумків.

Письменник, доцент Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна» Богдан Теленько виступає противником проведення будь-яких виборів під час війни. На його переконання, вітчизняна демократія пройшла чергове випробування. Українці, проголосувавши за Володимира Зеленського зробили хибний, небезпечний крок.

«В умовах війни Україна не може дозволити собі гратись у демократію. Це чудово ілюструють нинішні вибори, під час яких всі кандидати разом з «п’ятою колоною» намагалися «потопити» Петра Порошенка, — розповідає Богдан Теленько. — Володимир Зеленський ще не пройшов інавгурацію, але перед ним вже постала низка викликів. Зокрема, нові спроби Путіна тиснути на Україну. А майбутній президент навіть не знає, як на них реагувати. Втім варто відати належне політтехнологам Зеленського, які перетворили його з шоумена в президента».

За словами доктора історичних наук, професора Хмельницького національного університету Миколи Олійника, вибори показали, що всі чутки про фальсифікації та схеми підкупів виявилися фейками. Найголовніша проблема — більшість українців не може сформулювати конкретної думки, що має робити майбутній президент. Всі мислять лише загальними гаслами.

«Майбутнє президенство Володимира Зеленьського викликає більше питань, ніж відповідей. Безумовно він через рік-два навчиться керувати державою, проте в умовах війни — на таке навчання немає часу. Нині лише завдяки залізній позиції України, Росія не наважується на повномасштабний наступ, а європейські країни зберігають санкції проти агресора, — зазначає Микола Олійник. — Крім того, у Володимира Зеленського можуть з’явитися проблеми з його виборцями. Половина його електорату підтримує НАТО, Європейський Союз і розвиток української мови, а інша — виступає за дружбу з Росією та вступ у «тайожний союз».

Заслужений журналіст України, кавалер ордена княгині Ольги Світлана Кабачинська вважає, що обрання Володимира Зеленського президентом України шокувала весь світ.

«Українці обрали президентом людину, яка не має жодного уявлення про політику та управління державою. Це пояснюється тим, що люди просто хочуть дива. Проте дива не стаються просто так, для цього потрібні реальні підстави, — переконана Світлана Кабачинська. — Натомість Петро Порошенко, попри весь супротив з боку опонентів і засобам масової інформації, вже забезпечив собі місце в історії України. Він зіграв ключову роль у тому, що країна відстояла свою незалежність у 2014 році. Також він багато зробив, щоб наша православна церква отримала томос, армія наростила свою боєздатність, а Україна стала впізнаваною у світі».

Коментарі:

Віталій Українець 26.04.2019 20:40

Величезний сором що він був обраний! Без освіти,опиту,без служби в ВСУ,на цей раз вже справжній Ж.! Наше суспільство дуже хворе і немає право на людське життя!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую