ye-logo.v1.2

Політична реклама Анатолій Собко: "Якщо хочеш щось зробити добре, зроби сам"

Вибори 2097
Анатолій Собко дотримується принципу: не декларувати гучних порожніх обіцянок, а робити реальні справи.
Анатолій Собко дотримується принципу: не декларувати гучних порожніх обіцянок, а робити реальні справи.. Фото: надано прес-службою кандидата

Знаючи, як домогтися гідного життя для кожного хмельничанина, двічі депутат Хмельницької міської ради V-VIскликань Анатолій Собко відгукнувся на прохання своїх виборців і балотується до Парламенту.

Два скликання поспіль, а це – фактично 9 років, Анатолій Собко представляє інтереси хмельничан у міськраді. За цей час – сотні зустрічей, тисячі звернень, більшість з яких стали депутатськими запитами чи пропозиціями. Ініціатива виборців щодо його представництва жителів обласного центру у Парламенті, хоч і була де-що несподіваною, проте стала вирішальним поштовхом для прийняття рішення. І на позачергових виборах до Верховної Ради, Анатолій Собко іде в народні депутати по виборчому округу №187.

Що в його життєвому доробку?

"Народився на Поділлі, у звичайній селянській родині. П’ятирічним хлопчиком залишився без батька. Тож, без жодної підтримки, часто відмовляючи собі у найнеобхіднішому, здобув вищу освіту, пройшов шлях від рядового робітника до успішного бізнесмена, - розповідає Анатолій Собко, – не втрачаючи співпереживання, намагався допомагати повсякчас. А коли "став на ноги" в бізнесі, то вже й справи робив більш конкретнішими. Найменше роздумував про гроші, як розпочалася війна. Відтоді, постійнодопомагаю бійцям на фронті та військовим частинам".

За словами жителів Дубово, де Анатолій Собко є депутатом, окрім ділових якостей, демонстрував відповідальність і порядність у поєднанні з людяністю й добротою. Власне цим і заслужив беззаперечний авторитет, повагу і довіру містян, які цілком задоволені своїм депутатом. Адже саме йому вдалося реальними справами вирішити чимало одвічних негараздів одного з найпроблемніших мікрорайонів міста – Дубове.

Анатолій Собко, як депутат міськради, забезпечив благоустрій мікрорайону. Тут прокладено тисячі метрів асфальту на дорогах і тротуарах, облаштовано сотні під’їздів, встановлено пандуси, обладнаний стадіон і дитмайданчики. Для найменших хмельничан – особисті винагороди за старанність у навчанні чи оргтехніка для закладів. Людям старшого покоління – влаштовує свята в мікрорайоні чи екскурсії Україною. Тим, хто боронить мир в країні – десятки одиниць відремонтованої техніки та необхідне обладнання.

"Хмельничани для мене - одна велика родина. Я йду у Верховну Раду України і добре усвідомлюю відповідальність, яку беру перед хмельничанами, - каже Анатолій Собко,- бо попереду – ще більше складніших справ, адже тепер на законодавчому рівні треба відстоювати справедливість та повернути людям віру і у владу, і в себе."

Анатолій Собко дотримується принципу: не декларувати гучних порожніх обіцянок, а робити реальні справи. А маючи позитивний досвід, практичні знання і велике бажання допомагати людям, вірить, що зможе й у Парламенті, вже на законодавчому рівні стати корисним землякам.

Планує розпочати роботу з найнагальнішого: упорядкування тарифної політики, створення робочих місць і належної зарплати для людей, справедливої пенсії, зрозумілої економічної політики, особливо для малого і середнього бізнесу.
"Молодь повинна реалізовувати себе в Україні, родини - народжувати дітей, літні люди - не боятися старості, працездатні – не шукати заробітків, а заробляти. Військові – служити, а не гинути від рук агресора, - все просто, - переконаний Анатолій Собко. – Так зможемо наблизити нашу українську громаду до європейських стандартів життя за соціальними, інфраструктурними та духовними критеріями." 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую