ye-logo.v1.2

Сто відсотків і дванадцять депутатів: ЦВК оприлюднила остаточні результати голосування на Хмельниччині (ОНОВЛЕНО)

Вибори 7771
ЦВК оприлюднила остаточні дані виборів на Хмельниччині
ЦВК оприлюднила остаточні дані виборів на Хмельниччині. Фото: колаж автора

Минуло понад 60 годин з моменту, як закрилися виборчі дільниці по всій країні і почався процес підрахунку голосів.

Починаючи з ночі на 22 липня на офіційному сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК) почали з’являтися перші омріяні чи не для кожного кандидата цифри – голоси виборців. Першою свої результати до ЦВК стовідсотково передала окружна виборча комісія №188, а ось на окрузі №193 на двох дільницях довелося перераховувати голоси. Останньою стовідсоткові дані передала ОВК №192. 

Лідери виборчих перегонів, в порівняні з ранком 23 липня, не змінилися. Отож, Хмельниччину у парламенті по одномандатних виборчих округах представлятимуть чинні депутати Сергій Лабазюк, Віктор Бондар, Олександр Герега, а також кандидати від пропрезидентської партії «Слуга народу» Микола Стефанчук, Олена Копанчук, Олексій Жмеренецький та Ігор Марчук.

Отож, хто представлятиме Хмельниччину у парламенті вже й не новина. А що ми знаємо про кожного з них?

Микола Стефанчук, партія «Слуга народу», округ №187.

Як зазначено на сайті ЦВК, він народився 4 травня 1981 року в місті Хмельницькому, освіта вища, начальник юридичного відділу у державній організації «Національний офіс інтелектуальної власності». Безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня. Балотується вперше. Його брат, Руслан Стефанчук, є другим номером у списку партії «Слуга народу» і теж проходить до парламенту.

Сергій Лабазюк, самовисуванець, округ №188.

За офіційними даними, народився 4 червня 1980 року в місті Волочиськ Хмельницької області, освіта вища. Діючий народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Волочиськ, судимість відсутня.

Олена Копанчук, партія «Слуга народу», округ №189.

Народилася 1 листопада 1978 року в місті Львові, освіта вища, адвокат, адвокатське об’єднання «Копанчук та Партнери», безпартійнa, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня.

Олексій Жмеренецький, партія «Слуга народу», округ №190.

Народився 28 жовтня 1986 року в місті Ухта, Комі, Росія. Громадянин України, освіта вища, заступник голови правління у благодійній організації «Благодійний фонд «КОЛО», безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня.

Віктор Бондар, самовисуванець, округ №191.

Народився 5 листопада 1975 року в місті Ленінград, громадянин України, освіта вища. Діючий народний депутат України, безпартійний. Проживає в смт Гостомель міста Ірпінь Київської області, судимість відсутня.

Олександр Герега, самовисуванець, округ №192.

Народився 27 червня 1967 року в місті Городок Хмельницької області. Діючий народний депутат України, співзасновник і член політичної партії «За конкретні справи». На сайті ЦВК вказує, що проживає у місті Городок Хмельницької області, судимість відсутня.

Ігор Марчук, партія «Слуга народу», округ №193.

Народився 17 лютого 1969 року в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області, громадянин України, освіта вища, директор у ТОВ «М-ЕНД-С», безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

За партійними списками до парламенту попередньо проходять троє представників Хмельниччини і всі вони від пропрезидентської партії «Слуга народу».

Руслан Стефанчук, у виборчому списку №2. Народився 29 жовтня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Радник Президента України – Представник Президента України у Верховній Раді України, Адміністрація Президента України, безпартійний. Наразі проживає в місті Києві. Судимість відсутня.

Денис Монастирський, у виборчому списку №19. Народився 12 червня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, експерт з питань реформування правоохоронної та судової систем, Аналітичний центр «Український інститут майбутнього», безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня.

Володимир Ватрас, у виборчому списку №72. Народився 12 лютого 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри цивільного права та процесу, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня.

Юрій Заславський, у виборчому списку №118. Народився 6 березня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ «Макрус ЛТД», член ПП «Слуга народу», проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня.

ОНОВЛЕНО ВІД 5.12.2019: ЦВК визнала хмельничанина Сергія Мандзія народним депутатом. Відтак, Хмельниччина має 12 представників у парламенті.

Читайте також: Нові та старі обличчя: як змінилися лідери-мажоритарники на округах Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую