ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Понад сотню змін внесли партії у виборчі комісії на Хмельниччині, - ОПОРА

Вибори 1205
Зміни до складу ТВК вносили 33 партії
Зміни до складу ТВК вносили 33 партії. Фото: 3849.com.ua

Станом на 3 вересня 2020 року в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів на Хмельниччині, відбулося 103 заміни.

Як свідчить аналіз ОПОРИ, найчастіше своїх представників у територіальних виборчих комісіях (ТВК) змінювали партії «Голос», «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Солідарність жінок України», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та «За майбутнє».

Центральна виборча комісія сформувала у Хмельницькій області 17 територіальних виборчих комісій. Перші зміни до складу ТВК в області, за даними ОПОРИ, Центральна виборча комісія (ЦВК) внесла 14 серпня, а вже станом на 3 вересня, склад ТВК на Хмельниччині змінювався ще 6 разів. 

Загалом, від часу створення ТВК і дотепер, в комісіях області відбулося 103 заміни від 33 партій. Підставою для усіх замін стало внесення подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

Найбільше змін зазнав склад Кам’янець-Подільської міської ТВК – 11 замін. 10 осіб замінили у Хмельницькій районній ТВК, по 9 – у Кам’янець-Подільській районній та Ізяславській міській ТВК, по 8 – у Хмельницькій обласній та Городоцькій міській ТВК, по 7 – у Славутській та Дунаєвецькій міських ТВК, по 6 – у Волочиській та Нетішинській міських ТВК, по 5 – у Старокостянтинівській та Хмельницькій міських ТВК, по 4 – у Красилівській та Шепетівській міських ТВК. Найменше від часу формування змінився склад Шепетівської районної ТВК (2 заміни) та Полонської і Деражнянської міських ТВК (по 1 заміні).

Голів ТВК в області змінювали 9 разів: у Хмельницькій обласній, Шепетівській районній ТВК, Волочиській, Ізяславській, Старокостянтинівській, Городоцькій, Полонській, Кам’янець-Подільській та Нетішинській міських ТВК; заступників голів – 6: у Кам’янець-Подільській районній ТВК, Дунаєвецькій, Славутській, Старокостянтинівській, Кам’янець-Подільській та Шепетівській міських ТВК. Секретарі змінилися у 7 ТВК області: в Хмельницькій обласній, Хмельницькій районній, Ізяславській, Шепетівській, Волочиській, Кам’янець-Подільській та Славутській міських ТВК.

Найбільше, за даними ОПОРИ, зміни вносили партії «Голос» – 19 змін, «Слуга народу» – 12 змін, «Опозиційна платформа – За життя» – 6,«Солідарність жінок України» – 6, «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 6 та «За майбутнє» – 5. 

Зафіксовано випадки, коли після припинення повноважень у складі ТВК в результаті заміни члени комісії поверталися до складу цих комісій або ж розпочинали роботу в іншій ТВК.

Детальніше про зміни у ТВК Хмельницької області, читайте тут.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую