ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Майже три мільйони гривень виділили на засоби захисту під час виборів

Вибори 395
На засоби захисту членам ДВК виділили майже три мільйони гривень.
На засоби захисту членам ДВК виділили майже три мільйони гривень.. Фото: bbc.com/ukrainian

Про це повідомив Роман Примуш.

За інформацією першого заступника голови Хмельницької ОДА Романа Примуша, майже усі засоби захисту та дезінфекції закуплені і передані у дільничні виборчі комісії. Про це він повідомив під час брифінгу сьогодні, 21 жовтня.

«Зараз проводиться активна підготовка до проведення виборів, зокрема в частині забезпечення засобами захисту та засобами дезінфекції. Ми вже маємо 2,8 мільйона гривень виділених з місцевих бюджетів на закупівлю засобів захисту та дезінфекції для захисту учасників виборчого процесу. В першу чергу це будуть члени дільничних виборчих комісій. Уже майже всі засоби захисту закуплені і передані членам ДВК, щоб люди могли в нормальному режимі працювати в комісіях з дотриманням режиму, який встановлений постановою Кабміну», – повідомив Роман Примуш.

Він також зазначив, що є 24 спеціальні дільниці, які розміщені в тому числі і в закладах охорони здоров’я і частина з них будуть обслуговувати хворих на Covid-19. Члени таких спеціальних дільничних виборчих комісій будуть забезпечені додатковими засобами захисту – захисними костюмами.

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня. Не забудьте взяти з собою маски і дотримуватися соціальної дистанції.  

До теми: Три лікарні області, які приймають хворих на Covid-19, перевантажені
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую