ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Політична реклама «За майбутнє» закликала владу забезпечити умови для голосування літнім людям та людям з інвалідністю

Вибори 994
Політсила «За майбутнє» закликала владу забезпечити умови для голосування літнім людям та людям з інвалідністю
Політсила «За майбутнє» закликала владу забезпечити умови для голосування літнім людям та людям з інвалідністю. Фото: пресслужби партії "За майбутнє"

Влада всіх рівнів має забезпечити літнім людям та людям з інвалідністю необхідні умови для того, щоб 25 жовтня вони змогли проголосувати на місцевих виборах.

Про це заявив лідер Хмельницької обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк.

«Наразі маємо численні випадки на Хмельниччині, коли виборчі дільниці знаходяться на відстані 5-7 км від сіл, де проживають здебільшого літні люди. Як вони мають дістатися до виборчих дільниць? – коментує ситуацію Лабазюк. – Вочевидь, ті, хто бездумно робили адмінреформу та писали новий закон про вибори, про це не подумали. Не можна допустити, щоб конституційні права цих людей були порушені».

Хмельницька обласна організація партії «ЗА МАЙБУТНЄ» звертається до керівників центральних та місцевих органів влади із закликом забезпечити доставку літніх людей та людей з інвалідністю з віддалених сіл та селищ області на відповідні виборчі дільниці, а також забезпечити їхню доставку додому після голосування. Крім того, «ЗА МАЙБУТНЄ» вкотре наголошує на відповідальності центральних та місцевих органів влади за дотримання на виборчих дільницях усіх необхідних норм безпеки щодо карантинних обмежень.

«Закликаємо також активістів, громадських діячів, всіх небайдужих громадян! Не залишайтеся осторонь, допоможіть дідусям та бабусям, які не можуть самостійно дістатися до віддалених виборчих дільниць, реалізувати їхнє право голосу. Кожен голос важливий!», - наголосив Сергій Лабазюк.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую