ye-logo.v1.2

На батьків неповнолітньої, яка проводила опитування від президента, склали адмінпротокол

Вибори 3204
«Як з
«Як з'ясувалося під час перевірки, замість неповнолітньої опитування мала проводити її бабуся» - поліція. Фото: ілюстративне Наталі Гарматюк

Цей факт зафіксували в Старокостянтинові.

Всі виборчі дільниці на території Хмельницької області закрилися вчасно. Про це повідомляють в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області. І додають, що під час виборів цього дня правоохоронці отримали 91 звернення, яке стосувалося виборчого процесу.

«За результатами цих звернень було складено 9 протоколів про адмінпорушення, - розповів заступник начальника ГУ НП Валентин Білянський. – За трьома фактами внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 4 протоколи було складено щодо пошкодження виборцями свого бюлетеня. 3 протоколи – за незаконну агітацію та адміністративний підкуп. Ще один протокол – за перебування на робочому місці в нетверезому стані».

Також правоохоронець додав, що в Старокостянтинові зафіксували факт, коли неповнолітня громадянка здійснювала всеукраїнське опитування.

«Як з’ясувалося під час перевірки, замість цієї неповнолітньої опитування мала проводити її бабуся, котра відійшла на декілька хвилин. За результатами розгляду цього факту на батьків малолітньої особи складено адмінпротокол щодо невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей», - зазначив Валентин Білянський.

Щодо фактів, за якими три кримінальні провадження, то всі вони стосуються недоотримання бюлетенів. Зокрема, в Шепетівському та Віньковецькому районах, а також в обласному центрі.

Читайте також: У Хмельницькому на одній з дільниць зникло близько 600 бюлетенів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую