ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на одній з дільниць зникло близько 600 бюлетенів

Вибори 4406
Зникли близько 600 бюлетенів до Хмельницької обласної ради по одному з округів
Зникли близько 600 бюлетенів до Хмельницької обласної ради по одному з округів. Фото: ілюстративне Алли Собко

Це бюлетені, за якими обирають депутатів до Хмельницької обласної ради.

У Хмельницькому на одній з дільниць зникло 600 бюлетенів. Про це під час вечірнього брифінгу повідомив Андрій Попик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області.

«Як нам повідомили в обласній територіальній виборчій комісії, в Хмельницькому на одній з дільниць зникли близько 600 бюлетенів до Хмельницької обласної ради по одному з округів. Наразі з’ясовують на якому етапі вони зникли. Оскільки на них немає зазначеного номера конкретної дільниці, є небезпека, що ці бюлетені можуть бути використані на будь-яких інших дільницях цього округу. Відтак, може відбутися масова фальсифікація», - зазначив Андрій Попик.

Нагадаємо, раніше спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА повідомляли, що на багатьох дільницях в області присутні так звані волонтери, які проводять опитування та задають по так званих «п’ять питань від президента» людям, які прийшли на дільниці проголосувати. Таке опитування перед голосуванням вони розцінили як ознаку впливу на волевиявлення виборців.

Читайте також: Вибори 2020 на Хмельниччині – ЖИВИЙ БЛОГ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую