ye-logo.v1.2

Дані ЦВК: явка виборців у Хмельницькій області – трохи більше сорока відсотків. Коли чекати результатів голосування

Вибори 13805
Трохи більше 40 відсотків виборців прийшли на виборчі дільниці
Трохи більше 40 відсотків виборців прийшли на виборчі дільниці. Фото: автора

Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

Станом на 23:00 сьогодні, 25 жовтня у Центральній виборчій комісії вже отримали і опрацювали 98,65% інформації від територіальних виборчих комісій. За результатами цієї інформації на Хмельниччині явка виборців склала 40,62 відсотка від усіх зареєстрованих.

Як зазначив Сайту «Є» голова обласної територіальної виборчої комісії Віталій Афадєєв, опрацьовані дані із 56 громад.

«Вибори вважаються дійсними за будь якої явки. Зараз опрацьовані дані вже із 56 громад. Дані ще чотирьох громад не надійшли до ЦВК. Явка становить 40,62 відсотки. Але така цифра орієнтовно й збережеться», – зазначив Віталій Афадєєв.

Він також повідомив, що по місту Хмельницькому явка виборців становить 37,4 відсотка, а по Хмельницькому району, без міста – 44,11 відсотка.

Найбільша явка, за словами голови обласної ТВК – понад 60 відсотків – у Старокостянтинові.

«Найшвидше опрацюють і будемо мати результати сільських, селищних і міських голів. Трохи довше будуть встановлюватися результати районних і обласної ради. Адже спочатку рахують голоси на дільничних виборчих комісіях, потім вони привозять результати і протоколи до територіальних виборчих комісій, рахують, підводять підсумки – не забуваємо, що там чотири бюлетені – і аж потім ТВК передають їх в тому числі і до нас. Прогнозовано, найперші результати до нс приїдуть аз в понеділок ввечері», – повідомив Віталій Афадєєв.

Нагадаємо, на Хмельниччині обирають 64 депутати Хмельницької обласної ради, у які балотувалися 556 осіб, трьох районних рад, депутати до 13 міських рад, 10 сільських і селищних, а також голів громад, 13 міських голів. В області працюють 1 532 виборчі дільниці. 

Дані Центральної виборчої комісії

До теми: На батьків неповнолітньої, яка проводила опитування від президента, склали адмінпротокол

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую