ye-logo.v1.2

ЦВК оголосила першого мера-переможця на Хмельниччині

Вибори 5885
Центральна виборча комісія почала оприлюднювати результати виборів на посади міських, селищних та сільських голів на Хмельниччині
Центральна виборча комісія почала оприлюднювати результати виборів на посади міських, селищних та сільських голів на Хмельниччині. Фото: з фейсбуку

Також призначене повторне голосування на посаду міського голови Кам’янця-Подільського.

Центральна виборча комісія почала оприлюднювати результати виборів на посади міських, селищних та сільських голів на Хмельниччині. Відтак, згідно з даними ЦВК станом на 15:00 3 листопада остаточно пораховані голоси та відомі офіційні результати виборів на посаду міського голови Нетішинської міської ради. Відтак, першим офіційно обраним мером в області став Олександр Супрунюк, який наразі є чинним мером Нетішина.

За даними ЦВК, Олександр Олексійович безпартійний, проживає в Нетішині, був висунутий політичною партією «Воля» та обраний з-поміж восьми кандидатів, які претендували на цю посаду. Під час голосування за нього віддали свої голоси 4477 мешканців об’єднаної територіальної громади. А це 48,49 відсотка голосів.

Також, за даними ЦВК, в Кам’янці-Подільському на посаду міського голови призначене повторне голосування. Щоправда, дата поки не зазначена. Додамо, що лідерами перегонів у першому турі стали самовисуванець Володимир Мельниченко, який отримав 40,47% голосів (10048 виборців), та представник ВО «Свобода» Михайло Посітко – у нього 35,46% (8803 виборців).

Загалом на Хмельниччині обирали 13 голів міських рад, 22 селищних та 25 сільських рад.

Читайте також: Паралельні підрахунки: хто із партій і скільки депутатів «заведе» у Хмельницьку обласну і міську ради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую