ye-logo.v1.2

Вибори на Хмельниччині: оголосили ще двох переможців у «мерських перегонах»

Вибори 3886
Неоніла Андрійчук виграла вибори за посаду голови Городоцької міської громади
Неоніла Андрійчук виграла вибори за посаду голови Городоцької міської громади. Фото: з архіву

Центральна виборча комісія продовжує оприлюднювати результати виборів.

Остаточно пораховані голоси та оприлюднені офіційні результати виборів на посаду міських голів Шепетівки та Городка. І в обох цих містах будуть нові керівники.

Так, за результатами виборів, які відбулися 25 жовтня, Городоцьку міську громаду очолила Неоніла Андрійчук, яку висувала політпартія «За конкретні справи». До цього, нагадаємо, Неоніла В’ячеславівна була першою заступницею голови Хмельницької обласної ради.

У Шепетівці міським головою обрали члена «Європейської солідарності» Віталія Бузиля, заступник голови районної державної адміністрації. Відзначимо, що Віталій Володимирович йшов на вибори, як самовисуванець.

Нагадаємо, раніше ЦВК оприлюднила результати виборів у Нетішині, де міським головою знову обрали Олександра Супрунюка. А ось у Кам’янці-Подільському призначений на 15 листопада другий тур, в якому «зійдуться» самовисуванець, екснардеп Володимир Мельниченко та депутат міської ради, «свободівець» Михайло Посітко.

Оприлюднили в ЦВК і результати виборів у деяких селищних радах Хмельниччини. Діючий голова Сатанівської ОТГ Альберт Собков продовжить очолювати цю громаду, як і Василь Кордонець Ямпільську селищну раду. Натомість будуть і нові керівники. Депутат облради Андрій Шутяк обраний головю Ярмолинецької селищної громади, а голова Кутковецької сільської ради, що на Чемеровеччині, Василь Ващук обраний очільником Закупненської селищної громади. Вчителька Грицевського ліцею, що на Шепетівщині, Марина Поліщук, обрана головою Грицівської селищної громади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую