ye-logo.v1.2

Вибори 2020: кого обрали головами 60 громад на Хмельниччині (повний список)

Вибори 11375
На Хмельниччині обрано 60 голів міських, селищних і сільских голів.
На Хмельниччині обрано 60 голів міських, селищних і сільских голів. . Фото: автора

Результати виборів, згідно із виборчим кодексом мали б бути відомі вчора, 6 листопада.

У виборчому кодексі ч1.ст 256. зазначено, що обласна, районна, районна у місті, міська, сільська, селищна виборча комісія на своєму засіданні на підставі протоколів про підсумки голосування в межах територіальних виборчих округів з відповідних місцевих виборів не пізніш як на дванадцятий день після дня голосування встановлює результати виборів депутатів у єдиному багатомандатному виборчому окрузі, про що складає протокол про результати виборів. Враховуючи, що місцеві вибори на Хмельниччині, як і в усій країні, відбулися 25 жовтня, результати мали б бути уже вчора.

Однак, за словами голови Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії, час роботи ТВК продовжено на день. Виборчий кодекс дозволяє.

«Територіальна виборча комісія може продовжити не більш як на один день зазначений строк у разі необхідності надання територіальній виборчій комісії часу для подання протоколу з позначкою "Уточнений», – зазначено у тій же статті.

Враховуючи те, що результати голосування за сільських, селищних і міських голів встановлюють місцеві ТВК, а частина вже навіть внесла протоколи в електронну систему Центрвиборчкому, список усіх 60 голів сіл, селищ і міст уже відомий.

Для зручності ми розділили список голів на три новоутворені райони Хмельницької області (голів, які вперше обійняли посалу, виділено). Відтак, у Хмельницькому районі із 27 громад, 13 голів обрані вперше і 14, відповідно, вже обіймали цю посаду. У Шепетівськаому районі із 18 громад, 7 новообраних голів і 11 - переобрані. У Кам'янець-Подільському районі із 15 громад у одній - Кам'янець-Подільській міській - відбудеться 15 листопада другий тур виборів, у 5 громадах новообрані голови і в 9 - переобрані. У переліку обраних голів, прізвища нових очільників виділені жирним шрифтом.

Читайте також: Голова обласної ТВК розповів, які комісії ще не здали виборчі протоколи і які порушення зустрічаються найчастіше

Хмельницький район


Антонінська селищна громада – Анатолій Оцалюк;
Війтовецька селищна громада – Ігор Степанюк;
Віньковецька селищна громада – Володимир Лужняк;
Вовковинецька селищна громада – Сергій Волковинський;
Волочиська міська громада – Костянтин Черниченко;
Гвардійська сільська громада – Іван Возборський;
Городоцька міська громада – Неоніла Андрійчук;
Деражнянська міська громада – Андрій Ковпак;
Заслучненська сільська громада – Анатолій Розумний;
Зіньківська сільська громада – Анатолій Кедись;
Красилівська міська громада – Ніла Островська;
Летичівська селищна громада – Ігор Тисячний;
Лісовогринівецька сільська громада – Віталій Гралюк;
Меджибізька селищна громада – Олександр Ткач;
Миролюбненська сільська громада – Олег Москалюк;
Наркевицька селищна громада – Любов Гула;
Розсошанська сільська громада – Василь Дячок;
Сатанівська селищна громада – Альберт Собков;
Солобковецька сільська громада – Сергій Когут;
Старокостянтинівська міська громада – Микола Мельничук;
Староостропільська сільська громада – Юрій Соломін;
Старосинявська селищна громада – Віталій Здебський;
Теофіпольська селищна громада – Михайло Тененев;
Хмельницька міська громада – Олександр Симчишин;
Чорноострівська селищна громада – Михайло Дзісь;
Щиборівська сільська громада – Іван Болюх;
Ярмолинецька селищна громада – Андрій Шутяк;


Шепетівський район

Берездівська сільська громада – Віктор Васьківський;
Білогірська селищна громада – Василь Мельник;
Ганнопільська сільська громада – Маргарита Медведюк;
Грицівська селищна громада – Марина Поліщук;
Ізяславська міська громада – Сергій Шлегель;
Крупецька сільська громада – Валерій Михалюк;
Ленковецька сільська громада – Юрій Криворучко;
Михайлюцька сільська громада – Богдан Книш;
Нетішинська міська громада – Олександр Супрунюк;
Плужненська сільська громада – Віталій Мартинюк;
Полонська міська громада – Франц Скримський;
Понінківська селищна громада – Геннадій Гончаренко;
Сахновецька сільська громада – Олександр Шрейдер;
Славутська міська громада – Василь Сидор;
Судилківська сільська громада – Тетяна Котик;
Улашанівська сільська громада – Микола Гизимчук;
Шепетівська міська громада – Віталій Бузиль;
Ямпільська селищна громада – Василь Кордонець;

Кам’янець-Подільський район

Гуківська сільська громада – Петро Ільницький;
Гуменецька сільська громада – Інна Абдулкадирова;
Дунаєвецька міська громада – Веліна Заяц;
Жванецька сільська громада – Тетяна Криворучко;
Закупненська селищна громада – Віталій Ващук;
Кам'янець-Подільська міська громада – другий тур 15.11.2020;
Китайгородська сільська громада – Юрій Безродний;
Маківська сільська громада – Владислав Галачинський;
Новодунаєвецька селищна громада – Антон Камінський;
Новоушицька селищна громада – Анатолій Олійник;
Орининська сільська громада – Іван Романчук;
Слобідсько-Кульчієвецьк сільська громада – Юрій Волощук;
Смотрицька селищна громада – Людмила Пелих;
Староушицька селищна громада – Анатолій Тимчук;
Чемеровецька селищна громада – Олександр Собань. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую