ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Вибори 2020: кого обрали до Хмельницької обласної ради (список)

Вибори 23765
У Хмельницькій обласній раді буде 64 депутати
У Хмельницькій обласній раді буде 64 депутати. Фото: автора

Сьогодні, 7 листопада, Хмельницька обласна територіальна виборча комісія оголосила результати виборів до Хмельницької обласної ради.

Депутатами стали 64 обранці від 7 різних партій. Однак, чи усі, хто перемогли будуть представляти хмельничан у Хмельницькій обласній раді – питання часу. За даними обласної ТВК, у виборах взяли участь 402 692 виборців – саме стільки жителів області отримали бюлетені на дільницях.

Найбільшу кількість – 71 305 голосів виборців, а це 19.04% – отримала партія «Команда Симчишина», друге місце із 18.24% посіла партія «За майбутнє», у якої 68 305 голосів. На третьому місці із 55 444 голоси, а відповідно і 14.8% партія «Слуга народу», а слідом за ними, на четвертому місці йде партія «За конкретні справи із 52 604 голосами – 14.04%. П’яте місце із 37 862 голосами виборців і 10.11% займає партія «Європейська солідарність», а шосте – ВО «Батьківщина» із 34 502 голосами і 9.21%. Сьоме місце із 19 286 голосів і 5.16% у партії «Радикальна Партія Олега Ляшка».

Якщо ж говорити про кількість мандатів у раді, то вони розподілилися так:

«Команда Симчишина» – 13 (квота – 8; список – 5)
«За майбутнє» – 13 (квота – 7; список – 6)
«Слуга Народу» – 10 (квота – 7; список – 3)
«За конкретні справи» – 10 (квота – 5; список – 5)
«Європейська Солідарність» – 7 (квота – 1; список – 6)
«Батьківщина» – 7 (квота – 2; список – 5)
«Радикальна партія Олега Ляшка» – 4 (квота – 0; список – 4)

За результатами голосування у восьми округах 30 кандидатів у депутати набрали так звану квоту і автоматично стають депутатами Хмельницької обласної ради. Ще 34 кандидати проходять за загальними партійними списками. Однак, враховуючи, що у списках були парламентарі, які, можемо припустити, не захочуть змінити мандат народного депутата на обласного, список тих,. хто все таки стане депутатом Хмельницької обласної ради, буде дещо іншим.  

Читайте також: Вибори 2020: кого обрали головами 60 громад на Хмельниччині (повний список)

Список депутатів, які пройшли до Хмельницької обласної ради:

«Команда Симчишина»

1. Бурлик Віктор Вікторович, директор ТОВ «ТЕР-ФРУКТ».
2. Гончарук Володимир Володимирович, заступник Хмельницького міського голови.
3. Герасимчук Леся Олександрівна, директор «Агенція розвитку Хмельницького» Хмельницької міської ради.
4. Мельник Галина Леонтіївна, заступник Хмельницького міського голови.
5. Галкін Григорій Якимович, директор Мережа автоцентрів «Лига».
6. Попадюк Богдан Петрович, фахівець відділу телемаркетингу Компанія «Воля».
7. Панчук Анатолій Анатолійович, завідувач сектору з питань запобігання корупції Хмельницької міської ради.
8. Смаль Юрій Валентинович, пенсіонер.
9. Симчишин Віктор Сергійович, керівник відділу продажу ТОВ «Планета Ойл».
10. Лещишин Руслан Миколайович, фізична особа-підприємець.
11. Калюжна Тетяна Олександрівна, тимчасово не працює.
12. Ромасюков Артем Євгенійович, начальник управління культури і туризму Хмельницька міська рада.
13. Барабаш Галина Іванівна, Директор Музей історії міста Хмельницького.

«За Майбутнє»

1. Іващук Сергій Петрович, генеральний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля».
2. Фрідман Артур Давидович, генеральний директор ПАТ «Об'єднання "Прогрес».
3. Лабазюк Віолета Олександрівна, голова Хмельницький обласний благодійний фонд "Благодійний фонд Сергія Лабазюка "Ми Поруч".
4. Чубар Віктор Миколайович, головний лікар «Волочиська центральна районна лікарня».
5. Лемещук Олена Валеріївна, помічник голови правління Деражнянський молочний завод.
6. Слюсарчук Сергій Борисович, Адвокат.
7. Сімашкевич Михайло Євстафійович, міський голова Кам'янець-Подільського.
8. Лабазюк Сергій Петрович, Народний депутат України.
9. Брухнова Лілія Степанівна, головний лікар «Хмельницька обласна дитяча лікарня».
10. Гай Ігор Віталійович, директор Приватне підприємство «Калинський ключ».
11. Лабазюк Петро Петрович, директор Приватне підприємство «Аграрна компанія 2004».
12. Гладуняк Іван Васильович, голова наглядової ради Хмельницький обласний фонд "Благовіст".
13. Гладій Валентина Євгенівна, головний лікар КНП "Новоушицька Центральна районна лікарня".

«Слуга народу»

1. Крупа Тетяна Василівна, головний лікар «Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи».
2. Зозуля Сергій Володимирович, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро».
3. Демчишен Михайло Григорович, директор ТОВ «Клуб мисливців Поділля».
4. Романюк Володимир Віталійович, голова правління ПрАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр».
5. Бочкарьова Оксана Валеріївна, директор КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни».
6. Цуглевич Яків Миколайович, директор КНП «Хмельницька обласна лікарня».
7. Присяжний Володимир Броніславович, директор ПП «Україна Агро-2С».
8. Мандзій Сергій Володимирович, Народний депутат України.
9. Козюра Андрій Ростиславович, генеральний директор ВП «Хмельницька АЕС».
10. Натальська Оксана Валентинівна, завідувач відділом (декретна відпустка) Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.

«За конкретні справи»

1. Павлишина Світлана Андріївна, керівник служби соціальної політики Хмельницького регіону ТОВ «Лотівка Еліт».
2. Лебединський Віктор Вікторович, генеральний директор Приватне підприємство «Добрий хліб».
3. Андрійчук Неоніла Вячеславівна, перший заступник голови Хмельницької обласної ради.
4. Ткаченко Уляна Юріївна, помічник-консультант народного депутата України Олександра Гереги.
5. Петльований Руслан Федорович, директор ТОВ «Ситний двір 2004».
6. Герега Олександр Володимирович, Народний депутат України.
7. Лозовий Вадим Миколайович, заступник голови ТОВ «Епіцентр К».
8. Шоробура Інна Михайлівна, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічна академія.
9. Лукомська Світлана Іванівна, тимчасово не працює.
10. П’ятницька Тетяна Володимирівна, лікар онкогінеколог «Хмельницький обласний протипухлинний центр».

«Європейська солідарність»

1. Пухкий Михайло Опанасович,фізична особа підприємець.
2. Ар'єв Володимир Ігорович, Народний депутат України.
3. Коваль Аліна Володимирівна, директор ТОВ «Компанія «Інвол».
4. Соколюк Валентин Іванович, керівник Секретаріату Хмельницька територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».
5. Співак Олександр Михайлович, генеральний директор ТОВ «АСПІК ГРУП».
6. Карнасевич Галина Іванівна, директор підрозділу ТОВ «Медичний центр МТК».
7. Скримський Руслан Францович, голова Полонське фермерське господарство «Колос».

«Батьківщина»

1. Бойко Михайло Дмитрович, перший заступник генерального директора ТОВ «Агрохолдинг 2012».
2. Палій Олександр Володимирович, фахівець управління з персоналу Акціонерне товариство «Хмельницькгаз».
3. Лукашук Олег Григорович, пенсіонер.
4. Яковлев Сергій Володимирович, директор ТОВ «Поділля охоронсервіс».
5. Розізнаний Олександр Григорович, директор ТОВ «Довіра».
6. Каденко Оксана Олегівна, адвокат.
7. Кухарук Наталія Леонідівна, головний лікар «Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

«Радикальна Партія Олега Ляшка»

1. Зеленко Тетяна Іванівна, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
2. Дехтярук Олександр Миколайович, голова правління КП «Буртинський завод вогнетривів».
3. Корнійчук Олександр Олександрович, керівник ТОВ « Екліпс».
4. Тарасюк Олександр Іванович, директор ТОВ "Завод залізобетонних виробів "Поліськсільбуд".

Читайте також: Вибори 2020: кого обрали до Хмельницької міської ради (список)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую