ye-logo.v1.2

Вибори 2020: хто став депутатом Хмельницької районної ради (список)

Вибори 6269
У Хмельницькій районній раді буде 64 депутати
У Хмельницькій районній раді буде 64 депутати. Фото: автора

Хмельницька районна територіальна виборча комісія оприлюднила результати виборів до Хмельницької районної ради.

Згідно з протоколом Хмельницької районної територіальної виборчої комісії, у виборах взяли участь 226 263 виборці. Із усіх протоколів, які виборці отримали на дільницях, 16 133 визнані недійсними.

На 64 крісла у Хмельницькій районній раді претендували депутати 9 політичних партій, але мінімальний 5% бар’єр подолали лише сім.

Голоси виборців Хмельницького району розділилися між партіями таким чином:

«Команда Симчишина»: 57 946 голосів, 27,57%, 18 місць в раді.
«За майбутнє»: 32 388 голосів, 15,41%, 11 місць в раді;
ВО «Батьківщина»: 22 026 голосів, 10,48%, 7 місць в раді;
«Слуга народу»: 25 937 голосів, 12,34%, 9 місць в раді;
«За конкретні справи»: 23 762 голоси, 11,30%, 8 місць в раді;
«Європейська солідарність»: 20 162 голоси, 9,59%, 7 місць в раді;
«Опозиційна платформа – за життя»: 10 541 голос, 5,01%, 4 місця в раді;

До теми: Вибори 2020: кого обрали до Хмельницької міської ради (список)

Отож, депутатами Хмельницької районної ради обрано:

«Команда Симчишина»

1.Ваврищук Микола Васильович, заступник директора ХКП «Спецкомунтранс».
2.Герега Ігор Леонідович, ФОП.
3.Гарбузюк Валерій Валерійович, директор КП Хмельницька міська лікарня.
4.Ковальчук Олена Вікторівна, директор ПП «Демарго».
5.Присяжнюк Віталій Володимирович, директор КП «Чайка».
6.Болотнікова Олена Олександрівна, тимчасово не працює.
7.Цимбалюк Богдан Сергійович, ФОП.
8.Герасимчук Леся Олександрівна, директорка КУ «Агенція розвитку Хмельницького».
9.Думановська Ірина Леонідівна, тимчасово не працює.
10.Кулик Тетяна Михайлівна, ФОП.
11.Базилюк Валентина Андріївна, тимчасово не працює.
12.Бортник Сергій Сергійович, керівник СКП «Хмельницька міська ритуальна служба».
13.Чорнієвич Олександр Богданович, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради.
14.Єфанов Юрій Павлович, ФОП.
15.Панчук Анатолій Анатолійович, завідувач сектору з питань запобігання корупції апарату виконкому Хмельницька міська рада.
16.Лещишина Олена Валеріївна, Начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
17.Ясенко Володимир Васильович, тимчасово не працює.
18.Литвинюк Микола Миколайович, ФОП.

«За майбутнє»

1.Рожков Олег Миколайович, командир військової частини А0598.
2.Лабазюк Петро Петрович, директор приватне підприємство «Аграрна компанія 2004».
3.Горобець Михайло Володимирович, тимчасово не працює.
4.Мельник Юрій Володимирович, голова Хмельницької районної ради.
5.Ящук Віктор Володимирович, заступник голови Віньковецької районної ради.
6.Костюк Олександр Олександрович, головний лікар КНП «Хмельницька ЦРЛ».
7.Бондар Віктор Васильович, народний депутат України.
8.Стрілецька Людмила Володимирівна, ФОП.
9.Сова Тетяна Володимирівна, заступник директора ПБП «Основа».
10.Петринюк Андрій Васильович, голова Теофіпольської районної ради.
11.Молдован Віктор Григорович, директор Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України.

ВО «Батьківщина»

1.Лакуста Андрій Михайлович, Начальник управління інвестиційної та дорадчої діяльності Департамент промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА.
2.Бойко Михайло Дмитрович, Перший заступник генерального директора ТОВ "Агрохолдинг 2012".
3.Мельничук Ігор Олегович, Заступник директора ТОВ «Промедіагрупп».
4.Лесков Валерій Олександрович, депутат Хмельницької обласної ради.
5.Лукашук Андрій Олегович, заступник директора ВКП «ЯвірІнвест».
6.Кізляр Олександр Олександрович, ФОП.
7.Репчонок Галина Вікторівна, ФОП.

«Слуга народу»

1.Снігур Володимир Іванович, Начальник Відділ освіти культури,молоді та спорту Красилівської РДА.
2.Демчишен Максим Михайлович, Менеджер з логістики Підприємство «СТЛ».
3.Зозуля Тарас Сергійович, юрист ТОВ «Волочиськ-Агро».
4.Кузьмін Петро Петрович, директор ТОВ «Рембуд-транс».
5.Богачук Володимир Якович, голова громадянської ради Хмельницької міської ради.
6.Грачук Юрій Дмитрович, директор ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»,
7.Тарашевська Вероніка Олександрівна, головний лікар КНП «ЦПМСД Чорноострівської селищної ради».
8.Киричинська Алла Володимирівна, директор Городоцький районний центр соціальних служб.
9.Вавринчук Сергій Михайлович, ФОП.

«За конкретні справи»

1.Лебединська Алла Вікторівна, директор Приватне підприємство «Добрий хліб»,
2.Матвєйцева Олена Тадеушівна, менеджер соціальних мереж ТОВ «Епіцентр К».
3.Воротний Олександр Аркадійович, виконавчий директор ТОВ «Агрохолдинг 2012».
4.Герега Олександр Володимирович, народний депутат України,
5.Демків Олексій Михайлович, керівник ТОВ «Лотівка Еліт».
6.Рогатюк Валентина Олександрівна, директор центру національного виховання учнівської молоді.
7.Антошкова Наталія Анатоліївна, проректор з науковопедагогічної роботи, зв’язків з виробництвом та маркетингу Хмельницький Кооперативний торговельноекономічний інститут.
8.Бандирський Віталій Анатолійович, заступник директора Хмельницька районна філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

«Європейська солідарність»

1.Поліщук Дмитро Анатолійович, завідувач відділу з питань внутрішньої політики Старокостянтинівскої міської ради.
2.Попов Олександр Васильович, ФОП.
3.Василишин Віктор Сергійович, директор приватне підприємство «БуделектроПрогрес».
4.Прокопов Олександр Вікторович, ФОП.
5.Пухкий Володимир Михайлович, директор товариство з обмеженою відповідальністю «Автопілот». 6.Томчук Олег Борисович, виконавчий директор ТОВ «Дубівські кошики».
7.Зданевич Лариса Іванівна, керуюча Адвокатське бюро "Лариси Зданевич".

«Опозиційна платформа – за життя»

1.Мельник Дмитро Лукіч, водій сідельного тягача Транспортна компанія «HegelmannTransportePoznan».
2.Довбуш Віктор Володимирович, керівник секретаріату Хмельницька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
3.Севастьянова Світлана Петрівна, заступник директора ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза».
4.Лопес Володимир Францискович, начальник управління скрапленого газу Хмельницької області ДП «Пропан».

Читайте також: Вибори 2020: кого обрали до Хмельницької обласної ради (список)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую