ye-logo.v1.2

Оприлюднено результати екзит-полу голосування за міського голову Кам’янця-Подільського

Вибори 2648
Екзит-пол компанії «Ю.С.С.» вказує на майбутню перемогу Михайла Постіка
Екзит-пол компанії «Ю.С.С.» вказує на майбутню перемогу Михайла Постіка. Фото: ілюстративне з архіву редакції

За інформацією «Ю.С.С.», опитування виборців проходило на двадцяти дільницях.

Сьогодні, 15 листопада, під час другого туру виборів голови Кам’янець-Подільської міської громади представники дослідницької компанії «Ю.С.С.» спільно з громадською організацією «Громадська ініціатива дій» провели екзит-пол. Його  результати на власному сайті оприлюднила компанія «Ю.С.С.».

За інформацією дослідницької компанії, станом на 19-у годину 15 листопада за представника ВО «Свобода» Михайла Посітка проголосувало 62,2 відсотка опитаних екзит-полом виборців. Натомість за самовисуванця, нардепа попередніх скликань парламенту Володимира Мельниченка 36,8 відсотка опитаних. Також один відсоток респондентів відповів, що вони залишили бюлетень незаповненим, проголосували проти всіх або іншим чином зіпсували виборчий бюлетень.

«Екзит-пол проходив на двадцяти виборчих дільницях Кам’янець-Подільської міської громади. Таким чином загальний фактичний обсяг вибірки станом на 19-у годину становив 1 тисяча 933 респонденти. В середньому на кожній зі дільниць дослідники опитали по двадцять виборців. Статистична похибка не перевищує трьох відсотків», — пояснили на сайті «Ю.С.С.».

Результати екзит-полу від дослідницької компанії «Ю.С.С.». Інфографіка: «Ю.С.С.»

Результати екзит-полу від дослідницької компанії «Ю.С.С.». Інфографіка: «Ю.С.С.»

Сам же Михайло Посітко на своїй сторінці у фейсбуці вже подякував виборцям, які віддали за нього голоси.

«Тепер головне захистити та офіційно встановити результат. Звертаюсь до опонента виявити гідність і визнати результат волевиявлення кам’янчан», — заявив Михайло Посітко.

Натомість Володимир Мельниченко поки не оприлюднював ніяких заяв на своїй сторінці у фейсбуці.

Однак варто пам’ятати, що це лише попередні результати екзит-полу. До того ж видання «Texty.org.ua» внесло дослідницьку компанію «Ю.С.С.» у перелік «Компаній, котрі оприлюднювали сумнівні опитування».

До теми: Під час голосування за очільника Кам’янця-Подільського член комісії вкинув кілька бюлетенів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую