ye-logo.v1.2

Під час голосування за очільника Кам’янця-Подільського член комісії вкинув кілька бюлетенів

Вибори 1673
Спостерігачі прибули на дільницю та зафіксували у скриньці кілька складених разом бюлетенів
Спостерігачі прибули на дільницю та зафіксували у скриньці кілька складених разом бюлетенів. Фото: oporaua.org

На місце події прибула слідчо-оперативна група.

Сьогодні, 15 листопада, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували кілька порушень під час проведення другого туру виборів голови Кам’янець-Подільської міської громади. Більшість з них має процедурний характер, тобто не мають ознак злочину. Однак також виявлено факт вкидання кількох бюлетенів однією собою, що є порушенням частини 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України.

За словами представників ОПОРИ, остання подія сталася на дільниці №680568, яка розташована у селі Княгинині Кам’янець-Подільського району.

«Один з членів цієї ДВК під час голосування за голову Кам’янець-Подільської міської громади вкинув у скриньку для голосування одразу кілька бюлетенів. Спостерігачі прибули на дільницю та зафіксували у скриньці кілька складених разом бюлетенів. На місце події прибула слідчо-оперативна група», — зазначають в ОПОРІ.

Також ОПОРА виявила на дільницях №№ 681352, 681340, 681370, 680516, 680547 процедурні порушення. Там бюлетені для голосування громадянам видавав один член ДВК, а не два, як це передбачено чинним законодавством.

Нагадаємо, цього дня проходить другий тур виборів голови Кам’янець-Подільської міської громади. За цю посаду змагаються самовисуванець, екснардеп Володимир Мельниченко й депутат міської ради, представник ВО «Свобода» Михайло Посітко. Також тривають повторні вибори окремих депутатів сільських і селищних рад у Смотричі та Макові Дунаєвецького району та у Судилкові Шепетівського району.

За словами представників поліції, всі 62 виборчі дільниці відкрилися вчасно й почали приймати громадян з восьмої ранку.

А представники ОПОРИ вранці зафіксували, що на деяких дільницях Кам’янця-Подільського не вистачає стаціонарних скриньок для голосування.

Читайте також: На Хмельниччині виявили порушників карантину вихідного дня: серед них два ринки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую