ye-logo.v1.2

Хмельницька ТВК перераховуватиме голоси до районної ради

Вибори 2294
Як повідомили у ТВК, була допущена технічна помилка в електронному кабінеті
Як повідомили у ТВК, була допущена технічна помилка в електронному кабінеті. Фото: з архіву

Повторний перерахунок мають провести у межах двох територіальних округів.

У Хмельницькому суд зобов’язав районну територіальну виборчу комісію провести повторний перерахунок підсумків голосів з виборів депутатів Хмельницької районної ради у межах територіальних округів №1 та №5 та повторно встановити результати голосування з виборів депутатів Хмельницької районної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі. Про це повідомляє громадянська мережа «Опора».

«До Хмельницького окружного адміністративного суду звернувся кандидат у депутати Хмельницької районної ради від партії «Команда Симчишина» Анатолій Панчук. У позові до Хмельницької районної ТВК він зазначав про розбіжності в сумах голосів виборців, які можна побачити в протоколах сільських, селищних та міських ТВК у межах територіальних округів № 1 та №5 та тими, що внесені у протоколи про підсумки голосування у зазначених виборчих округах Хмельницькою районною ТВК», - йдеться у повідомленні.

Кандидат, зокрема, вказав, що сума голосів, які виборці віддали за партію «Опозиційна платформа – За життя» в територіальному виборчому окрузі №1 згідно з відомостями з протоколів Красилівської міської, Антонінської та Теофіпольської селищних, Заслучненської та Щиборівської сільських ТВК, становить 1269. Натомість у протоколі Хмельницької районної ТВК записана цифра 1419.

Що стосується виборчого округу №5, то сума голосів виборців за партію «Опозиційна платформа – За життя», зазначених в копіях протоколів Деражнянської міської, Вовковинецької, Віньковецької, Летичівської селищних та Зіньківської сільської ТВК, складає 1013. При цьому в протоколі районної ТВК про підсумки голосування з виборів депутатів Хмельницької районної ради у межах територіального округу №5 вказана цифра 1113.

З огляду на це кандидат просив скасувати постанови та протоколи районної ТВК та зобов'язати комісію після повторного перерахунку голосів встановити результати виборів депутатів Хмельницької районної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі. Вчора, 16 листопада, Хмельницька районна ТВК подала відзив на позовну заяву, де вказала, що визнає заявлені позовні вимоги, оскільки припустилася технічної помилки в момент занесення відомостей із протоколів про підсумки голосування в систему «Електронний кабінет».

Того ж дня Хмельницький окружний адміністративний суд частково задовольнив позов кандидата Анатолія Панчука. Згідно з рішенням суду, Хмельницька районна ТВК повинна провести повторний перерахунок підсумків голосів з виборів депутатів Хмельницької районної ради у межах територіальних округів №1 та №5, а відтак повторно встановити результати голосування з виборів депутатів Хмельницької районної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Як повідомила в коментарі ОПОРІ голова Хмельницької районної територіальної виборчої комісії Ольга Багінська, комісія не подаватиме апеляційної скарги на рішення суду, оскільки була допущена технічна помилка в електронному кабінеті.

«Опрацювавши дані в протоколах, ми дійсно виявили ось такі нюанси, які вплинули на результат, тому буде винесено уточнюючий протокол і все буде з’ясовано», - зазначила голова ТВК.

Нагадаємо, у Кам’янці-Подільському встановили результати виборів міського голови.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую