ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському встановили результати виборів міського голови

Вибори 3448
Михайло Постіко переміг на виборах міського голови Кам
Михайло Постіко переміг на виборах міського голови Кам'янця-Подільського. Фото: з Фейсбук-сторінки Михайла Посітка

Перемогу здобув кандидат від ВО «Свобода».

Вчора, 15 листопада, в Кам’янці-Подільському відбувся другий тур виборів на посаду міського голови. Участь у них, за даними Центральної виборчої комісії, взяли 34,29% виборців, які обирали міського голову серед двох кандидатів – самовисуванця Володимира Мельниченка та Михайла Посітка від ВО «Свобода».

Згідно протоколу Кам’янець-Подільської міської територіальної виборчої комісії, за Володимира Мельниченка проголосували 11 тисяч та 1 кам’янчанин. За Михайла Посітка – 15 тисяч 404 виборці. А відтак міським головою Кам’янця-Подільського обрали Михайла Посітка.

Михайлу Посітку 21 листопада виповниться 35 років. Він є депутатом Кам'янець-Подільської міської ради та очолює міську організацію ВО «Свобода».

Копія протоколу Кам'янець-Подільської міської ТВК з повторних виборів міського голови. Фото: oporaua.org

Нагадаємо, на виборах у Кам’янці-Подільському дослідницька компанія «Ю.С.С.» проводила опитування на виходах із виборчих дільниць. І за даними екзит-полу, за Посітка проголосували 62,2%, за Володимира Мельниченка – 36,8%.

У першому ж турі виборів, які відбулися 25 жовтня, перше місце посів екснардеп Мельниченко з 40,47%, а «свободівець» Посітко став други із 35,46% голосів.

Читайте також: Хто став депутатом Кам’янець-Подільської районної ради (список)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую