ye-logo.v1.2

Новообраний міський голова Кам’янця-Подільського присягатиме на вірність громаді на Майдані

Вибори 3779
Новообраний міський голова Кам
Новообраний міський голова Кам'янець-Подільської міської ОТГ, записав звернення до громади. Фото: з фейсбук-сторінки Михайла Посітка

Михайло Посітко запросив мешканців громади стати свідками цієї події.

Михайло Посітко, новообраний міський голова Кам’янець-Подільської міської ОТГ, записав звернення до громади, у якому подякував за довіру мешканцям та кожному, хто спостерігав за виборчими подіями.

«Переді мною та моєю командою велика відповідальність. Щодо кожного важливого рішення буду радитися з громадою нашого міста. За законом, повноваження міського голови розпочинаються з моменту складання присяги на сесії міської ради. Розуміючи відповідальність, я прийняв рішення скласти присягу на вірність служіння громаді на знаковому для нас місці – Майдані Відродження», - сказав Михайло Посітко у зверненні.

Він також запросив містян стати свідками цієї події, додавши, що про час та місце присяги буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, 15 листопада в Кам’янці-Подільському відбувся другий тур виборів на посаду міського голови. Участь у них, за даними Центральної виборчої комісії, взяли 34,29 відсотка виборців, які обирали міського голову серед двох кандидатів – самовисуванця Володимира Мельниченка та Михайла Посітка від ВО «Свобода».

Згідно з протоколом Кам’янець-Подільської міської територіальної виборчої комісії, за Володимира Мельниченка проголосували 11 тисяч та 1 кам’янчанин. За Михайла Посітка – 15 тисяч 404 виборці. А відтак міським головою Кам’янця-Подільського обрали Михайла Посітка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую