ye-logo.v1.2

Потурбуймося про вуха

Здоров'я 3012
Фото: www.hozvo.ru

Візьміть за правило: кожен ранок, замість того, щоб вистрибнути з ліжка, солодко потягніться... Ах! Відчуйте вдячність за новий ранок, за бадьоре, повне сил тіло...

 Розітріть вуха так, щоб в них завирувала кров, перш ніж вискочити на мороз, та ще й без шапки. Ось тут і «стрілянина» у вусі. Лікар завжди говорить своє: борний спирт на ватці - у вухо, зігріваючий компрес – навколо вуха... А чи не краще було б, ввечері, поклавши голову на подушку, не провалитися автоматично в сон. Обов’язково згадайте перед сном хоча б одну приємну подію. Зустріли друга? Прийняли правильне рішення? Смачно поїли? Подякуйте (долі, Богу, собі) за солодкі хвилини перед сном. Цінуйте життя за те, що воно дає нам можливість бачити і чути. Порфирій Іванов в правилах «Дітки» дав таку пораду: «все своє носіть із собою», тобто нічого не випльовуйте, не сякайтеся, а ковтайте виділення, бо ми нічого не знаємо про механізми роботи свого організму (адже він затратив стільки енергії на це - значить йому це на благо). А якщо ви будете сякатися так, що у вухах віддає, то можете занедужати не тільки на отит, але і на менінгіт на додачу. Життя - це проект «Зроби сам», а вуха, очі - це „будиночки”, що окремо стоять та постійно потребують догляду та ремонту (фізичного, психологічного, духовного). Висновки робіть самі, та не розповідайте казки, ніби це вам не під силу. Вже давно медики та знахарі знали, що краще всього „скидати” негативну енергію у воду, що тече з крана. Після роботи, або як тільки зайшли з вулиці, негайно йдіть до ванної та змивайте з рук, обличчя, вух, а потім із ніг усю негативну енергію. Вода змиє злість, поганий настрій, чиюсь заздрість.
А що робити, якщо у вусі вже „стріляє”. Звернемося за порадою до Бориса Болотова. По-перше, занадто тривалий сон під час хвороби, гірше, ніж недосипання. Особливо небезпечне нічне лежання на вухах, адже це призводить до накопичення інфекції у вухах, а саме там беруть початок усі нерви, що ведуть до лобних, гайморових та очних западин. Через кожні 1,5-2 години потрібно вставати, розминати та масажувати вуха, очі, ніс. Також потрібно протерти милом ясна за допомогою пальців. І це не слабка втіха, адже більшість захворювань органів дихання, слуху та зору пов’язані з травленням, хворобами крові, лімфи, а всі вони успішно виліковуються правильним харчуванням та способом життя. І коли після цього ви відчули, що вухо вже не болить, ви починаєте вірити у себе, в свої можливості, і саме тоді ви зможете переконатися, що можна обійтись і без пігулок, і без уколів.
P.S. Для покращення зору та зняття втоми з очей корисно великим та вказівними пальцями розтирати мочки вух. Там розтащовуються біологічно активні центри, які сприяють покращенню зору.

Лідія Крисань, мікробіолог.
м. Черкаси

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую