ye-logo.v1.2
27 Травня, 2020

Завжди бажана капуста

Здоров'я 1559
Фото: evgenyfedorenko.com

До нерибних морепродуктів належить морська капуста. Вона найчастіше надходить у продаж у вигляді консервів, замороженому, а також у сушеному вигляді.

 Морська капуста показана в дієтах, при атеросклерозі та ішемічній хворобі серця, захворюваннях щитовидної залози, цукровому діабеті тощо. Основою багатьох чудових страв служить маринована морська капуста. Я її використовую для приготування різних салатів, які корисні проти холестерину. Капуста та ще огірок - ідеальне харчування, що не має протипоказань. Їжте їх постійно, а не час від часу.
«Капуста будь-яких видів - великий борець з мікробами», - кажуть медики і всіляко пропагують її. Для лікування рожі офіційна медицина пропонує, в першу чергу, антибіотики, що й зрозуміло - підвищена температура, запалення - треба позбавитися від них. Зате потім треба прикладати капустяний лист на запалену ділянку. Цю процедуру раджу робити 5 днів поспіль, капуста усуне гнійні запалення, де знайшли собі прихисток стрептококи. Допомагає ще швидше, якщо перед процедурою випити склянку капустяного або огіркового соку. Вип'єш, поспиш на грілці і вранці, як ні в чому не бувало, вистрибуй з ліжка. Наша улюблениця капуста витягує з «того світу» майже приречених людей. Так, так, вчені перевіряли тисячу разів.
Можна навести ще такий приклад: болить у людини спина, тому що защемило нервові корінці. Однак приклавши капустяний лист не на корінці, а на спину, створюючи тим самим вогнище роздратування на шкірі, що рефлекторно призводить до посилення кровообігу, і біль стихає. Все з'ясовано. У цьому разі використовуйте такий рецепт: 10 листків капусти, складаєте їх стопкою один на одного, як млинці. Ставите на них велику каструлю з окропом на 5-7 хвилин. Потім цей «коржик» накладаєте на хворе місце, змастивши його йодом. Утепліть і лягайте на грілку та спіть усю ніч. Як правило, біль минає після 2-3 процедур.

Лідія КРИСАНЬ

м. Черкаси.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую