ye-logo.v1.2

Серце лікуйте в Донецьку, шлунок – у Карпатах

Здоров'я 2268
russian-forests.narod.ru
Фото: russian-forests.narod.ru

З настанням літа читачі дедалі частіше звертаються до редакції із запитанням: «У яких оздоровницях краще підлікуватися?»

 Тож «Сімейна газета» пропонує перелік деяких санаторно-курортних закладів, які мають ліцензію на здійснення діяльності з медичної практики Міністерства соціальної політики України.

За словами фізіотерапевта Алли Приймак, зазвичай до санаторію їдуть люди, які мають проблеми з здоров’ям й які потребують не лише відпочинку, а й лікування. «Але перед тим, як обирати санаторій та пакувати валізи, треба визначитись із його профілем, - каже Алла Леонардівна. – Для цього необхідно знати свій діагноз. Якщо ви його не знаєте, або він потребує уточнення, зверніться до дільничного терапевта, який проведе огляд, направить на здачу аналізів, а за потреби, - й додаткове обстеження. Після того, як стануть відомі їхні результати, лікар зможе встановити діагноз й порадити профіль санаторію».
Коли ж ви визначилися із місцем для відпочинку та оздоровлення, і вже навіть придбали путівку, не забудьте про оформлення санаторно-курортної карти. Термін її дії - обмежений - два місяці. Це означає, що оформляти карту потрібно не більш ніж за 2 місяці і не менш ніж за 10 днів до початку дії путівки. Для цього зверніться до дільничного терапевта, який впише у неї ваш діагноз, а також результати обстежень, аналізів, флюорографії, а ще - рекомендації по призначенням, щоб, приїхавши до санаторію, ви без зволікань почали курс з оздоровлення.

Підготувала Наталя СІДОВА.
 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую