clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Операції без швів, розтину та крові тепер роблять у Хмельницькій дитячій міській лікарні

Відтепер у дитячій лікарні новий операційний стіл

Відтепер у дитячій лікарні новий операційний стіл. Фото: автора

Лідерський волонтерський рух кілька років збирав гроші для закупки дорогого обладнання у дитячу лікарню

Сьогодні у Хмельницькій міській дитячій лікарні показали обладнання, яке закупили завдяки Лідерському волонтерському руху. Серед обладнання - лазерний ніж, сучасний рентген, операційний стіл, операційна бінокулярна лупа та багато іншого, яке було було необхідне для лікарні. Волонтери вже більше п'яти років співпрацюють із міською дитячою лікарнею.
“Лідерський волонтерський рух - це соціально активні громадяни, які хочуть допомогти тим людям, які про себе не можуть самостійно подбати, — розповідає Олена Дейна, керівник лідерського волонтерського руху. - Упродовж 10 років ми займались дитячими будинками, але 3 роки назад вирішили подбати і про здоров'я нашої нації. Познайомилися з лікарями, побачили що вони професіонали і дійсно можуть рятувати дитячі життя, якщо матимуть сучасне обладнання”.

За словами керівника гроші збирали за допомогою різних акцій, концертів, інших заходів. Важко й порахувати кількість людей, які долучились до збору коштів. Усе обладнання купували закордоном, а коливання курсу валют постійно змінювало необхідну суму.

Портативна операційна біокулярна лупа з підсвічуванням для роботи хірурга. Коштують 3 тисячі євро.

“Мені приємно,що дитяча лікарня отримала нову апаратуру та інструменти. Ми зараз певно кращі у всій країні, бо можемо робити операції безболісно і без крові. Діти відразу після операцій ідуть додому”, - радіє головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Левицький, - Завдяки волонтерам, лікарі поїхали вчитись працювати із новим лазерним обладнанням до Німеччини. В Україні не має ніякої літератури, яка описує таку роботу”.
Довго збирали волонтери на лазерний ніж. Вартість його — 60 тисяч євро. Використовуючи ніж, можна проводити операції без розтину, крові та швів. Тепер він є в міській дитячій лікарні. Лікарі розвідають, що з початку року ним прооперували близько 60 діток. Такий апарат, крім Хмельницького, є ще в одній із приватних київських клінік і операції з його використанням дороговартісні. У нас -абсолютно безкоштовні.

Головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Левицький та координатор проекту Олександр Антошков

Лазерний ніж. Використовуючи ніж, можна проводити операції без розтину, крові та швів.

Силами Лідерського Волонтерського руху було придбано: лазерний ніж "Dornier Medilas D Multi Beam", портативний пересувний рентген апарат, операційна бінокулярна лупа (збільшення вигляду при операції), операційний дитячий цистоуретроскоп (допомогає робити урологічні операції дітям).

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 1:
Від: МРТ КТ Хмельницький18.05.2017 22:39https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/ Медичний центр МРТ КТ Ультрадіагностика 0671200165 або 654065

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31